בקהאם לא יפגוש את בן-חיים

הכוכב האנגלי עדיין סובל מהפציעה הטורדנית בקרסול וסיכויים קלושים שייטול חלק במשחק האימון מחר מול צ'לסי והבלם הישראלי. בקהאם: אני פה לחמש שנים, לא רק לשבת

יום שישי 20 יולי 2007
אורן קורנפלד

דיוויד בקהאם שסובל מפציעה בקרסול יחמיץ קרוב לוודאי את משחק הידידות מחר בלילה מול צ'לסי וטל בן-חיים.

הכוכב האנגלי בן ה-32 היה ביום חמישי אורח במפגש בין כוכבי הליגה האמריקאית מול סלטיק ואמר: "יש לי הרבה טיߤולים, אבל כרגע זה לא נראה טוב, אני חושש. הנפיחות עדיין קיימת. אני פה לחמש שנים, לא רק ליום שבת".

גם המאמן של בקהאם בלוס אנג'לס גלאקסי, אלכסיי ללאס מתעקש לא לקחת צ'אנס עם הפציעה ממנה סובל השחקן מהשבועות האחרונים בריאל מדריד: "הוא מתגבר משבוע לשבוע על הפציעה ואנחנו מצפים שהוא ישחק חלק, אם גדול או קטן אנחנו עדיין לא יודעים".

"זה משחק גדול ביום שבת, אנחנו יודעים שאנשים רוצים לראות אותו משחק ואני לא רוצה לאכזב אף אחד ובטח שלא דיוויד בקהאם רוצה לאכזב מישהו", הוסߙף המאמן.

ריאל משוכנעת שתצליח להחתים את רובן

אלופת ספרד, ריאל מדריד משוכנעת כי היא תחתים את אריאן רובן מצ'לסי למרות הדיווחים כי סגנית אלופת אנגליה לא תוותר על הקשר ההולנדי.

השחקן בן ה-23 הסכים בתנאים ߞסויימים לעבור לריאל, ואף המאמן הטרי של האלופה, ברנרד שוסטר אישר את הדברים: "אני חושב שאנחנו נצליח. לא מטריד אותי לדעת מתי הוא יגיע, גם אם זה לא יהיה במחזור הראשון. הוא נמצא באימוני טרום העונה ולא יהיו בעיות פיזיות".

למרות הדברים הללە, ז'וזה מוריניו הצהיר השבוע כי הוא לא מעוניין לשחרר את רובן כל כך מהר: "כרגע הוא שחקן צ'לסי עם עוד שנתיים לסיום החוזה והוא עובד טוב".

"מבחינתי הוא שחקן כמו ג'ון טרי או פרנק למפארד עם עוד שנתיים לסיום החוזה" הוסיף מוריניו. ӕבכל זאת, רובן ימריא לבירת ספרד ביום שישי. במידה והשחקן יעזוב, מי שאמור להחליף אותו הוא קשרה של פיינורד (20), רויסטון דרנטה תמורת 7 מיליון יורו.

צילום: רויטרס

תגובות

c

טלספורט בפייסבוק