כהן: התקשורת חושפת שיניים

מאמן מכבי ת"א תירץ את ההפסד אמש לסנטה קולומו: יש הגזמה ובגדול. יש לנו נסיבות מקלות, אך היינו חייבים לעבור את אנדורה בקלות. שחקן בקבוצה: כולנו התגעגעו הביתה

יום שישי 20 יולי 2007
אשר גולדברג

שחקני מכבי ת"א שחזרו מוכים ומושפלים מאנדורה מיהרו לסגור את מכשירי הטלפון שלהם. היו גם בודדים שדיברו והדברים הם בעיקר על מחנה האימונים ארוך והמעייף שהוציא מהם את המיץ. עיקר הדיבורים היו על עייפות ופציעות ואי חיבור מקצועי של הקבוצה.

שחקן בקבוצה אמר: "רק אחרי אימון הסיכום באנדורה נאמר לנו שהשוער יבריץ' והחלוץ עזרן לא יכולים לשחק. זה נפל כרעם במגרש אבל לא לזמן רב כי כולם היו בטוחים שנביס את סנטה קולומה. בסך הכל התאמנו במזג אוויר קߨיר וגשום בהולנד אבל באנדורה התנאים היו לוהטים וחמים מבחינת מזגל האוויר כמו בישראל".

שחקן אחר אמר: "היינו זמן רב באירופה, כולם התגעגעו לחברות ולמשפחה. היה טעות להחליף ביתיות, אפשר היה לקצר בשבוע את השהייה באירופה".

המאמן אלי כהן: "אחרי התוצאה באנדורה כל התקשורת חושפת עיניים. יש בהחלט הגזמה בדברים ובגדול. כשיש הצלחות התקשורת מרימה אותך לשמיים. בכישלון חושפים שיניים וגוזרים אותך לחתיכות", המשך כהן את הביקורת.

"בסך הכל יש סיבות מקלות, במשך חודש אחד היינו צריכים להכין קבוצה לגביע אופ"א וגם לליגה. יכול להיות שחלק מהתקלה היא שהתעקבנו בטיסות ולא ישנו מספיק. היינו חייבים לעבור את אנדורה בקלות, אבל זה לא קרה במשחק הראשון. אני בטוח שנעבור אותם בבלומפילד ונשכח מהתקלה הזו". 

צۙלום ועריכה: נפתלי חזקיה

תגובות

טלספורט בפייסבוק