אנצ'לוטי: שיחקנו כדורגל מושלם

מאמנה של מילאן, התמוגג מניצחון קבוצתו על מנצ'סטר יונייטד 0:3 וההעפלה לגמר ליגת האלופות. ג'ילארדינו: "חלמתי על הרגע הזה"

יום חמישי 03 מאי 2007
מערכת TELESPORT
 אחרי הפחתת הנקודות ופרשיית השחיתות הענקית באיטליה, בה היתה מעורבת גם מילאן, והעזיבה של שבצ'נקו לצ'לסי, במועדון הפאר האיטלקי רק רצו לעבור את העונה בשלום ולנסות להתברג באחד מארבעת המקומות הראשונים.

אולם אחרי הניצחון המזהיר על מנצ'סטר יונייטד אמש, במילאן מתכוננים ל-23 במאי, ולמפגש החוזר מול ליברפול בגמר ליגת האלופות, אחרי שהפסידו לה לפני שנתיים את התואר, במשחק שייזכר כאחד ממשחקי הגמר הגדולים אי פעם.

קרלו אנצ'לוטי, המנג'ר של מילאן, לא ידע את נפשו מרוב אושר ופירגן לחניכיו אחרי המשחק: "לשחק כמו ששיחקנו במחצית הראשונה, זו השאיפה של כל מאמן, שיחקנו כדורגל מושלם. המשחק הראשון באנגליה נתן לנו הרבה תשוקה ואמונה שאנחנו יכולים לעבור את מנצ'סטר. זוהי שמחה גדולה עבורי, במיוחד לאור הדרך שבה התחלנו את הקמפיין". 

על המפגש שמצפה לו בגמר מול ליברפול אמר: "נגד ליברפול צפוי לנו משחק יותר קשה מבחינה פיסית, כי ליברפול משחקת אגרסיבי מאוד".

אלברטו ג'ילארדינו, חלוצה של מילאן, שנכנס כמחליף במקום אינזאגי וכבש את השלישי אמר: "חלמתי על הרגע הזה והוא הגיע. הכול הלך לנו היום, שיחקנו כדורגל מושלם מכל זווית שלא תסתכלו על זה. אנחנו מאוד נחושים ורוצים לזכות בגביע השנה. עכשיו שהגענו לגמר הדבר הכי חשוב זה להניף את הגביע, המאמן יחליט מי יפתח במשחק הזה".

"אנחנו יחידה מאוחדת, אנחנו ראויים לגביע הזה, הראינו את היכולת שלנו לאורך הקמפיין ובגמר נשחק עם הלב".

ג'נארו גאטוסו, המנוע של מילאן במרכז השדה אמר בסיום המשחק הנהדר שלו ושל קבוצתו: "אני שמח מאוד, זה מדהים להגיע לגמר ליגת האלופות, בסופה של עונה שהחלה כ"כ רע מבחינתנו, אבל האמנו לאורך כל הדרך".

תגובות

d

טלספורט בפייסבוק