2

ישראל פתחה רע את ההכנות

הנבחרת של צביקה שרף נוצחה במשחק האימון הראשומ שלה לקראת טורניר ההזדמנות האחרונה 65:72 בידי בולגריה. טפירו בלט עם 12 נק'. שרף: היינו צריכים לנצח את המשחק הזה

יום שישי 20 יולי 2007
אלחנן מלמוד

נבחרת ישראל בכדורסל, המתכוננת לטורניר הזדמנות האחרונה להעפלה לאליפות אירופה, נוצחה 65:72 במשחק האימון הראשון שלה על ידי בולגריה במשחק שנערך בסופיה.

ישרېל הייתה טובה יותר עם פתיחת המשחק והובילה 21:25 בתום רבע ראשון רב נקודות. מאותו רבע לא קלעה ישראל יותר מ-17 נקודות ברבע, כשהיא "מגדילה" לעשות ברבע האחרון וקולעת רק 9 נק'.

אחרי 56:56 בתום שלושה רבעים הגיע אותו רבע חלש (9:16) שגם קבע אӪ ההפרש בסיום.

קלעו לישראל: טפירו 12, רוברטס 10, הלפרין 8, קוז'יקרו ואליהו 7 כ"א, נאור 6, חג'ג' וגרין 4 כ"א, לימונד, פניני ותמיר 2 כ"א, מרקוביץ' 1. 

הירבו לקלוע לבולגריה: איבאנוב 15, סטויקוב 14, גרגורייב 12 ובלәקוב 10.

המאמן, צביקה שרף אמר בסיום המשחק: ,אני מאוכזב מההפסד, זה משחק שהיינו צריכים לנצח. נכון שזה היה משחק ראשון במחנה אימון, אבל אני דורש מהשחקנים יותר וגם משחק כזה בסיטואציה הזו היינו צריכים לנצח ולא להפסיד. חילקנו את דקות המשחק בין כל שחקני הסגל ותירגלנו הרכבים שונים, אבל אני לא מסתתר מאחורי העובדה הזו כדי לתרץ את ההפסד. בשלושת הרבעים הראשונים הנבחרת ביצעה את העבודה, ברבע האחרון עשינו יותר מידי שגיאות, בעיקר בכל מה שקשור ללקיחת ריבאונד בהגנה, בירידה להגנה אחרי החטאה, החטאנו יותר מידי זריקות עונשין וכל זה הביא להפסד. זה היה משחק אימון שלמדנו ממנו הרבה, נשב וננתח את הדברים ונלך קדימה, מחר כבר נשחק טוב יותר".

הנבחרת תשחק במוצאי שבת שוב נגד הנבחרת הבולגרית וביום ראשון תשחק מול נבחרת מקדוניה.


̍

תגובות

טלספורט בפייסבוק