ניצחון לסכנין על אדמת רומניה

העולה החדשה לליגת העל ניצחה 0:3 את גלאנט מהליגה הראשונה ברומניה משערים של החלוץ החדש סיניוני ושני הנבחנים מברזיל ורומניה. פטי, שלא נסע עם הקבוצה למחנה האימון, שוהה בביתו שבקונגו

יום שישי 20 יולי 2007
הדס גרינברג

בני סכנין ממשיכה להבקיע במשחקי האימון. הקבוצה שנמצאת במחנה האימונים ברומניה מיום רביעי, ערכה היום Ĩשישי) את משחק האימון הראשון שלה במחנה נגד גלאנט מהליגה הראשונה ברומניה.

סכנין ניצחה את הרומנים 0:3 משערים של הרכש הברזילאי החדש, אנדרו סיניוני ושני הנבחנים סנטוס קלמוס הברזילאי והחלוץ הרומני שהגיע להיבחן היום.

השוער הסרבי, דߖ'אן מקסיץ', נבחן היום לראשונה על ידי הצוות הקצועי ונטל חלק במהלך המחצית הראשונה. השוער הפולני, קמי זש, שהגיע אף הוא להיבחן, יציג את יכולתו במשחק האימון הבא שייערך מול בראשוב המקומית.

מכל ארבעת הנבחנים יוכל לבחור המאמן, אלישע לוי, בשחקן אחד, זאת לאחר שהקבוצה החתימה כבר ארבעה זרים - ג'ון קולמה הקולומביאני, החלוץ הארמני, איליה יבוריאן, החלוץ הברזילאי, אנדרו סיניוני והקונגולזי, יהיה פטי. 

האחרון לא הצטרף למחנה האימונים של הקבוצה, בעקבות אי הנפקת אשרות כניסה ברומניה לאזרחים ממוצא אפריקאי.עד שתחזור הקבוצה, השחקן שוהה בביתו שבקונגו.

תגובות

טלספורט בפייסבוק