שמיר: היה לנו הרבה מזל

משחק לא גדול של ירושלים הסתיים בניצחון של האדומים בשנייה האחרונה וגם מאמנה, דן שמיר, יודע שהמזל הלך איתו הפעם. ארז כץ: "החטאנו היום יותר מידי זריקות פנויות"

יום חמישי 03 מאי 2007
מערכת TELESPORT

שני המשחקים המרכזיים הערב בליגת ווינר היו אולי הקדמה למה שמצפה לנו בפיינל פור בסיום העונה. מכבי לא התקשתה בביתה מול נהריה שרוצה להשיג את המקום הרביעי והכרטיס האחרון לפיינל פור. בירושלים לעומת זאת היה מותחן גדול בין השנייה לשלישית שהסתיים רק עשירית שנייה לסיום המשחק עם סל של טימי באוארס.

תגובות ממלחה:

מאמן ירושלים, דן שמיר: "לא היה משחק טוב. בטח לא שלנו. לא עצרנו אותם מי יודע מה בהגנה ולא נכנסנו לשטף במשחק. היה לנו גם הרבה מזל כמובן ואנחנו מאושרים".
לגבי השאלה אם הספסל העמוק לא פוגע בקבוצה או בחלק מהשחקנים שלה ענה המאמן: "מי שעל המגרש צריך לשחק טוב. זה שיש לנו ספסל ארוך זה טוב כי זה נותן לנו עוד כלים והספסל הארוך לא צריך לשנות לנו את השיטה ואת הדרך".

שחקן בני השרון, ארז כץ: "זה מאוד מתסכל להפסיד ככה. שריקה לפה או לשם של השופטים והמשחק היה נראה אחרת. סה"כ היה משחק טוב שלנו ואם לא זריקות מצויינות שלנו שבדר"כ נכנסות והיום הן לא נכנסו לא היינו מגיעים למשחק צמוד בדקות האחרונות ולצערינו זה נגמר כמו שנגמר". לגבי המשחק הצפוי בין הקבוצות בפיינל-פור אמר הרכז: "אין השפעה למשחק הזה על המשחק שיהיה בפיינל-פור אם וכאשר כמו שאף אחד מהמשחקים הקודמים בינינו לא משפיעים".

תגובות מנוקיה:

מאמן מכבי, נבן ספאחיה: "קיבלנו דקות טובות מנואל פליקס וששון זה חשוב להמשך הדרך וטוב שהיה לנו היום משחק קל יחסית בשביל להריץ הרבה שחקנים היום". לגבי היכולת של נואל פליקס אמר המאמן: " זה לא מאוחר שפילקס יכנס לעיניינים.  אנחנו צריכים אותו על הספסל שלנו לישורת האחרונה" 

בצד המאוכזב מאמן נהריה, בית הלחמי אמר: "כמו ששחיקנו פה היום אי אפשר לנצח את מכבי בכושרה הנוכחי. בחצי הראשון שיחקנו טוב אבל היינו נאיבים ובמקום לגמור אותו בפיגור של 2-4 נק' הוא נגמר ב-12". לגבי התבוסה בסיום אמר הלחמי: "לא התפרקנו פה היום, שיחקנו עם הכלים שיש לנו ונגד מכבי בכושרה הנוכחי המצויין זה לא מספיק"

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק