ארזי לא הזכיר את מזרחי

הבעלים של בית"ר ירושלים, ארקדי גאידמק הגיב לטענה שהיו"ר אלי ארזי התנה את הישארותו בכך שיוסי מזרחי ימשיך בעונה הבאה ואמר: "ארזי לא הזכיר את מזרחי בשיחות איתי"

יום שישי 04 מאי 2007
אשר גולדברג

חרושת השמועות בבית"ר ירושלים סביב עתידו של המאמן יוסי מזרחי לא פוסקות. היכולת הלא משכנעת של הקבוצה בתקופה האחרונה, גורמת לאי יציבות במועדון, למרות האליפות שבפתח.

ארקדי גאידמק, הבעלים של בית"ר ירושלים , התייחס לחרושת השמועות והניחושים שמספקת התקשורת האלקטרונית והכתובה, סביב עתידו של המאמן יוסי מזרחי.

גאידמק גם התייחס ליו"ר אלי ארזי, אשר תומך בהמשך דרכו של המאמן בעונה הבאה ואמר: "אני שומע את השמועות והדברים שנכתבים נמסרים לי. אלי ארזי לא דיבר איתי על יוסי מזרחי, ובשיחות איתי הוא לא התייחס לנאמר על מזרחי, והוא גם לא הציב שום תנאי. אני ממתין לסיום העונה, ורק לאחר מכן כולם ידעו מה קורה".

כשנשאל על מערכת היחסים שלו עם היו"ר, אלי ארזי אמר הבעלים:" הוא עושה עבודה מצוינת ואני מאור מרוצה מהדברים שהוא עושה בבית"ר ירושלים"

אגב, מענק האליפות של יוסי מזרחי עומד על 115 אלף דולר. אבירם ברוכיאן, הקשר הצעיר של הקבוצה חתם אתמול על חוזה ארוך טווח ל-3 שנים.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק