בקהאם בספק לנסיעה לטקסס

כוכבה של לוס אנג'לס גלאקסי עדיין פצוע ויעבור היום מבחן כשירות שלאחריו יוחלט אם ימריא לטקסס למשחק הסופר-ליגה. מאמנו יאלופ: דיוויד מעלה את המוראל של השחקנים

יום שני 30 יולי 2007
אורן קורנפלד

דיוויד בקהאם יעבור מבחן כשירות היום שבסיומו תתקבל ההחלטה האם השחקן ימריא לטקסס עם הלוס אנג'לס גלאקסי למשחק הסופר-ליגה בדאלאס מחר.

הקשר הߐנגלי בן ה-32 לא שיחק או התאמן מאז המשחק החודש מול צ'לסי בגלל פציעה ברגלו. "אין שום סיכוי שנשלח אותו כשהוא לא יכול לשחק", אמר מאמן העל של הקבוצה, פרנק יאלופ. עוד הוסיף יאלופ: "הוא רוצה להבריא ולהיות כשיר ולשחק כמו שצריך". באותו משחק כזכߕר ניצחה צ'לסי 0:1 משער של דידייה דרוגבה.

למי שלא בקיא במצב הנוכחי בליגה האמריקאית בכדורגל, הגלאקסי חייבים לנצח את דאלאס במשחק האחרון בבית המכיל שמונה קבוצות כדי להתקדם לשלב הנוק-אאוט של ההתמודדות בין הליגה האמריקאית לקבוצות המכסיקניות.

למרות הצורך של הקבוצה בניצחון, יאלופ לא יסכן את בקהאם אם יימצא לא כשיר. המאמן הוסיף: "בקהאם רצה להיות על הספסל ולהיות מעורב בחדר ההלבשה וזה ברור שזה טוב שהוא יהיה בסביבה. רק הנוכחות שלו מטיבה למוראל שלנו. בנוסף לכך, זה ניסיון לימודי מצוין עבורו להתרגל לשۗקנים כאשר הם מתכוננים למשחקים, איך הם מתנהגים וכו'".

תגובות

טלספורט בפייסבוק