עכשיו זה רשמי: רוסו בחיפה

פרסום ראשון: הקרואטי ישחק אשורות הירוקים וככל הנראה יצטרף למחנה האימונים של הקבוצה באוסטריה מחר - ישתכר כ-150 אלף דולר לעונה. רוסו ושחר נפגשו וסגרו את הפרטים

יום שני 23 יולי 2007
הדס גרינברג
ג'ובאני רוסו ישחק בעונה הקרובה במכבי חיפה, כך נסגר היום מול יעקב שחר. ממחר ילבש רוסו את המדים הירוקים כשינחת מחר באוסטריה ויצטרף לחבריו הישנים-חדשים במחנה האימונים.

בכך תמה סאגת ג'ובאני רוסו אחרי שבועות ארוכים של דיונים. נשיא מכבי חיפה, יעקב שחר, ערך שיחת טלפון עם ג'ובאני רוסו הלילה והשניים ישרו את ההדורים וסיכמו על הגעתו לקבוצה. מאוחר יותר השניים נפגשו וסגרו את פרטי החוזה. שכרו של רוסו מוערך ב-150 אלף דולרים לעונה.

לאחר מחאת ۔אוהדים כנגד הקשר בחודש האחרון, בקבוצה רוצים ליצור לשחקן נחיתה רכה ועל כן נכון לעכשיו, צפוי רוסו להגיע למחנה האימונים באוסטריה עד יום ד'.

לקשר זו תהיה העונה החמישית בקבוצה כאשר את תחילת דרכו בה עשה בשנת 2001 שבמהלכה הפך לשחקן מפתח. בעונת IJ002/03 נתן רוסו הופעה מוצלחת ומרשימה בליגת האלופות שכללה ניצחונות על מנצ'סטר יונייטד ואולימפיאקוס. בעקבות הצלחות אילו החליט אוטו באריץ', מאמן נבחרת קרואטיה דאז, לזמנו לראשונה לנבחרת הלאומית של ארצו.

בעונת 2004/05, עונתו האחרונה בחיפה, סבל השחӧן מפציעה שהשביתה אותו לרוב העונה, אך למרות זאת לקחה חיפה אליפות ואחריה עזב השחקן את הקבוצה.

בחודשיים האחרונים מאז עזיבתו את מכבי ת"א, שהה רוסו בקרואטיה והתאמן עם היידוק ספליט, שם שמר על כושר עם חבריו בקבוצת האם שלו.

תגובות

c

טלספורט בפייסבוק