סיוע כספי להתאחדות מפיפא

אבי לוזון נפגש עם ספ בלאטר. הסיוע מוערך בכ-2.500,000$ שיועבר לקבוצות שיקימו מגרשים סינטטיים כשבמקביל יו"ר ההתאחדות ייפנה למועצה להסדר הימורים שתשתתף בסיוע

יום ראשון 06 מאי 2007
אשר גולדברג

ראשי ההתאחדות לכדורגל, יו"ר ההתאחדות אבי לוזון ומנכ"ל ההתאחדות חיים צימר ערכו ביקור במשרדי פיפ"א בציריך שוויץ ביום חמישי  במסגרתו נפגשו עם נשיא התאחדות הכדורגל העולמית ספ בלאטר וכל ראשי האגפים בפיפ"א.

 ראשי ההתאחדות התקבלו בחמימות ע"י ראשי פיפ"א כשבסיום הביקור הוזמנו השניים לארוחת ערב בביתו של ג'רום שמפיין – עוזרו האישי של בלאטר.

 במהלך הביקור שעסק בין היתר בנושאים מקצועיים הקשורים להתאחדות – ציינו ראשי פיפ"א את העזרה והתמיכה שמעניקה ההתאחדות לפלסטינאים בכל הנוגע ליציאה של שחקנים ופעילי ההתאחדות הפלסטינית לכנסים ומשחקים בחו"ל.

 לראשי ההתאחדות נאמרר כי בכנס שנערך לאחרונה באלג'יריה שיבח נציג ההתאחדות הפלסטינית בן לולו את ההתאחדות לכדורגל בישראל על הסיוע והתמיכה הנ"ל מעל בימת הנואמים.

 ראשי ההתאחדות הגיעו לסיכומים לפיהם פיפ"א תשלח את טובי המומחים שלה על מנת שיערכו בדיקה מקיפה ויקבעו מה בסדר ומה ניתן לשפר בנושאי: כדורגל הנשים,  נבחרות הנוער ומחלקות הנוער בקבוצות ואיגוד השופטים.

 פיפ"א התחייבה לשאת בהוצאות שליחתם של המומחים שיבצעו הערכה מה ניתן לשפר באמצעות ייעוץ של מומחים ומה ניתן באמצעות מימון של פיפ"א שיינתן במידת הצורך.

 במקביל, סיכמו ראשי ההתאחדות עם פיפ"א כי טובי המאמנים העומדים לרשותה יישלחו לארץ ויעבירו השתלמויות למאמני שתי הליגות המקצועניות.

 מעבר למגרשי אימונים סינטטיים: ראשי ההתאחדות סיכמו עם ראשי פיפ"א על השתתפות במימון 25% מעלותם של 20 מגרשים סינטטיים שיוקמו ע"י מחלקות הנוער של המועדונים בישראל.

הסיוע מוערך בכ-2.500,000$ שיועבר לקבוצות שיקימו מגרשים סינטטיים כשבמקביל יו"ר ההתאחדות ייפנה למועצה להסדר הימורים שתשתתף בסיוע, עובדה שתוזיל את עלות המגרש לקבוצה מ-500,000$ לכ-150,000$.

 

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק