2

שחקני נתניה מרוצים מהתנאים

הקבוצה ערכה את אימון הבכורה במחנה האימונים בגרמניה, עטר: המגרש מצוין, מטרת המחנה היא לעבוד עם השחקנים על עניינים טקטיים. סטרול: זה מגרש ברמה

יום שני 23 יולי 2007
אשר גולדברג

מכבי נתניה ערכה היום (שני) את אימון הבכורה שלה במחנה האימונים בגרמניה במזג אוויר אידיאלי.

האימונים מתקיימים במתקן האימונים של איינטרכט פרנקפורט ובצמוד לאיצטדיון הארנה המפואר. המתקן עצמו כולל מגרש מטופח, חדרי הלבשה צמודים, מגרש קט רגל באולם ועוד.

הצוות המקצועי אמר עם הגיעו למתקן האימונים: "מדובר בתנאים מצוינים למחנה האימון". גם השחקנים התפעלו מהמגרש המדהים, אבי סטרול אמר: "פשוט מגרש ברמה".

הקבוצה̠ערכה אימון מלא אשר חולק לעבודה על כושר גופני, תרגול של בעיטות לשער ומשחקון פנימי. אמיר טגה, חן עזרא ומעוז סמיה ערכו אימון קל. במצבו של המגן דדי בן דיין חלה הטבה משמעותית, השחקן רץ מסביב למגרש וצפוי לחזור לאימונים ריצה מלאים כבר באימון אחר הצהריים. בן דייןĺ "אין כבר לחץ במקום שכאב, ואני מרגיש מצוין".

המאמן ראובן עטר התייחס בסיום האימון הראשון למתקנים, למלון ולאווירה: "אני מרוצה מאוד ממתקן האימונים, זה מגרש מצוין והמלון טוב מאוד. מטרת המחנה היא לעבוד עם השחקנים לצרכים טקטיים, זאת Ӝהבדיל מתקופת ההכנה בארץ שהתבססה על כושר. המטרה היא ליצור קבוצה חזקה". באימון צפו לכל אורכו מספר סקרנים מקומיים.

לאחר האימון הגיעו השחקנים למלון אכלו ארוחת צהריים וחזרו לנוח בחדריהם. בשעה 18:00 תקיים הקבוצה את אימונה השני היום. מחר תקיים הקבוۦה משחק אימון.

אתמול כאמור נחתה הקבוצה בגרמניה מי שהגיע בהופעה מרעננת היה תמיר כהן כשתסרוקת רסטות לראשו. כשפגש יאמר לראשונה את כהן הוא אמר בחיוך גדול לעבר עטר: "לא ידעתי שבוב מארלי אצלנו בקבוצה".

מלבד תקלה קטנה שטופלה עוۓ באותו הלילה, המסע מישראל לפרנקפורט עבר בצורה מושלמת. באותה הטיסה מישראל לפרנקפורט בה טסה הקבוצה, נכחו גם מספר שחקנים של קבוצת מ.ס אשדוד אשר התווספו למשלחת של הקבוצה האשדודית אשר הגיעה כבר בבוקר לגרמניה.

מיד כשנחתה מכבי נתניה בגרמניה ולאחר איߡוף כל הציוד התברר כי חסר תיק הציוד של הכדורים שהכיל כ-40 כדורים. אנשי נתניה חיפשו אחר שק הכדורים במשך שעה ארוכה והאבדה לא נמצאה. לאחר בירור בנמל התעופה התברר כי אחד משחקני אשדוד לקח בטעות את התיק מאחר ולמשלחת מעיר הנמל שהגיעה בבוקר אבד שק הכדורים.
<ɢr/> מנהל הקבוצה, גדי חן, יצר קשר עם אנשי אשדוד אשר שיתפו פעולה ובלילה נסעו נציגים מהקבוצה לאסוף את הכדורים לאחר ארוחת הלילה במלון. בלילה גם נחת הבעלים של מכבי נתניה דניאל יאמר שנפגש ושוחח מעט עם הצוות הניהולי המקצועי והשחקנים. 

ߔתמונה באדיבות האתר הרשמי של מכבי נתניה

תגובות

טלספורט בפייסבוק