זהו יום פנטסטי למועדון

ליגה אנגלית: מאמנה של מנצ'סטר יונייטד, אלכס פרגוסון מאושר לאחר הזכייה באליפות אנגליה לאחר התיקו 1:1 של צ'לסי מול ארסנל, שקבע את האליפות לשדים האדומים. מוריניו: אני נשאר בצ'לסי

יום ראשון 06 מאי 2007
מערכת TELESPORT

עכשיו זה רישמי. מנצ'סטר יונייטד אלופת אנגליה לעונת 2006/2007. אלכס פרגוסון מחזיק בתואר האליפות התשיעי שלו במועדון האנגלי, והפעם הוא יכול להגיד תודה לארסן ונגר, מאמן ארסנל שדאג לתיקו מול צ'לסי.

למרות הכאב על איבוד אופציית הטרבל, לאחר ההפסד מול מילאן בחצי גמר ליגת האלופות, מנצ'סטר יונייטד אלופת אנגליה ויכולה לזכות בדאבל כאשר תפגוש את צ'לסי במעמד גמר הגביע האנגלי.

מאמנה הסקוטי של מנצ'סטר יונייטד, אלכס פרגוסון אמר הערב: "זהו יום פנטסטי למועדון וכמובן לאוהדים. הליגה הייתה צמודה והצלחנו בזכות הפתיחה הטובה. בזמן שהתחלנו זאת, לא עצרנו.

הליגה האנגלית, היא ליגה כל כך תחרותית. הלחץ עלינו מתחילת העונה נתנה למועדונים גדולים אחרים לשים עלינו עין. מאוד רציתי לזכות בתואר האירופי, אבל הליגה היא העדיפה עליי".

מוריניו: גאה בשחקנים שלי ומברך את מנצ'סטר על האליפות

מאמנה הפורטוגלי של צ'לסי, לא שכח לברך את האלופה החדשה, מנצ'סטר יונייטד, שהוכתרה הערב רישמית בעקבות התיקו 1:1 של צ'לסי מול ארסנל.

חוזה מוריניו, מאמן צ'לסי היה גאה בשחקניו: "המציאות קובעת שאין לנו אליפות כעת. מנצ'סטר יונייטד מקום ראשון ואנחנו מקום שני וזה הסתיים.

"אני מברך את האלופה החדשה, השחקנים, המאמן ואוהדיה. לכל המערכת שעזרה להם להיות אלופים. אני יכול אפילו להגיד, שאני יותר גאה כעת מאשר שזכינו באליפות".

מוריניו הוסיף: "השחקנים שלי גיבורים, כל העונה, כמעט נגד כל תואר, הם היו נהדרים. היום זה המשחק שבו אני אזכור הרבה זמן. 

"הראנו המון אופי, אני לא יכול שלא להיות מאושר ושמח בסיום המשחק. השחקנים נלחמו והעזו". לגבי העונה הבאה אמר מוריניו: "העתיד שלי זה העתיד שלי. אני עדיין כאן, ב-9 ביולי אנחנו פותחים את העונה החדשה. אני לא מבין את כל הספוקלציות לגבי עזיבתי בכלל".

מנצ'סטר יונייטד עדיין לא נפרדה רישמית מצ'לסי, כאשר שתי האימפריות יפגשו ב-19 במאי בגמר הגביע האנגלי ועוד באמצע השבוע במפגש הליגה, שלא ישנה דבר אלא בעיקר יחל את החגיגות של השדים האדומים.

תמונות: רויטרס.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק