פאר פותחת את טורניר ברלין

הטניסאית הבכירה של ישראל תתמודד היום (13:00, שעון ישראל) מול אנה לנה גרונפלד הגרמנייה (46 בעולם) באיצטדיון שטפי גראף. אוקון וסלע משחקים בצ'לנג'ר בספרד

יום שני 07 מאי 2007
אורן קורנפלד
הטניסאית הבכירה של ישראל חוזרת לסבב אחרי שבוע מנוחה בארץ שכלל בין השאר את מופע הראווה וההתמודדות מול פטי שנידר השוויצרית.

פאר (16 בעולם) תתמודד היום מול אנה-לנה גרונפלד הגרמנייה המדורגת 46 בעולם (13:00, שעון ישראל) כאשר השתיים יעלו לשחק במגרש המרכזי בברלין שטפי גראף.

במידה ופאר תעבור את יריבתה הגרמניה, היא תפגוש בסיבוב השני את המנצחת בין מרטינה מולר הגרמניה לאלני דנילידו היווניה. במידה ולא יהיו תקלות בדרך, פאר המדורגת 13 בטורניר עשוייה לפגוש פעם נוספת את סבטלנה קוזנייצובה. בהמשך הטורניר הטניסאית הבכירה של ישראל גם צפויה לפגוש את נדיה פטרובה ברבע הגמר.

בטורניר עצמו משתתפות טניסאיות בכירות נוספות בסבב, ביניהן ז'סטין הנין, אמילי מורסמו, מרטינה הינגיס, ילנה ינקוביץ', ניקול ואדיסובה ודינארה סאפינה.

פאר תיטול חלק גם בטורניר הזוגות כאשר תשתף פעולה עם לא אחרת מסאפינה הרוסייה. השתיים יפתחו מול שאווי פנג הסינית ואנה סרומובה הצ'כית.

מי שלא הצליחה להיכנס לטורניר היא ציפי אובזילר שהפסידה אתמול בסיבוב המוקדמות השלישי והאחרון לאולגה סבצ'וק האוקראינית 6:2, 5:7 ו-1:6. בכל מקרה, אובזילר צפויה להחליף את אנה סמשנובה בדירוג ה-WTA כטניסאית מספר 2 של ישראל, כשהיא אמורה להתקדם למקום ה-89.

ספרד: אוקון פותח צ'לנג'ר נוסף

אחרי שהודח בסיבוב השני של הצ'לנג'ר בספרד, הטניסאי הבכיר של ישראל, נועם אוקון יפתח היום את הופעותיו בצ'לנג'ר נוסף בספרד, המתקיים במאס פלומאס (פרסים בסך 25 אלף דולר).

בטורניר עצמו מדורג אוקון (180 בעולם) במקום השביעי והוא יתמודד מול קרלוס סלמנקה הקולומביאני (281 בעולם) ב-15:30, שעון ישראל (לערך). סלמנקה הודח בשבוע שעבר כבר בסיבוב הראשון אחרי הפסד 7:5 ו-7:5 לריק דה ווסט.

אלוף ישראל, דודי סלע צפוי לפתוח את אותו צ'לנג'ר מחר כאשר הוא יתמודד מול בוריס פשאנסקי הסרבי המדורג שמיני בטורניר ו-183 בעולם. כזכור, סלע הודח בשבוע שעבר בצ'לנג'ר בספרד בשלב חצי הגמר.

סלע יתמודד היום בטורניר הזוגות כאשר ישתף פעולה עם מייקל רידרסטדט משבדיה (18:00 לערך, שעון ישראל) כאשר השניים ישחקו מול מרקו פדריני ואנדראה סטופיני האיטלקים.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק