'כל השחקנים שלנו אלופים'

ז'למיר אוברדוביץ' היה גאה בשחקניו שניצחו את צ.ס.ק.א בגמר היורוליג 91:93 ושיבח את השחקנים והאוהדים. שישקאוסקאס: קשה לי לדבר מרוב שמחה. מסינה: אם היינו ממשיכים את המשחק, עדיין היינו מפסידים

יום שני 07 מאי 2007
מערכת TELESPORT

גמר היורוליג סיפק לנו אתמול (ראשון) פייט אדיר בין שתי הקבוצות הטובות באירופה, שהגיעו באופן מוצדק לחלוטין לגמר היורוליג. אלופת אירופה החדשה, פנאתינייקוס, הדיחה את אלופת אירופה של השנה שעברה, צ.ס.ק.א מוסקבה בסיום דרמאטי בתוצאה 91:93 והאוהדים יחד עם השחקנים יצאו לחגוג ברחבי אתונה, הבית והמארחת.  

ז'למיר אוברדוביץ' שזכה אתמול (ראשון) בגביע שישי בקריירת האימון המפוארת אמר לאחר המשחק: "אני מאושר מאוד בשביל השחקנים שלי שעבדו מאוד קשה לאורך העונה האחרונה. היו לנו שני שחקנים בלבד שזכו בעבר באליפות אירופה ועכשיו כל השחקנים שלנו הם אלופים. צ.ס.ק.א נתנה עונה מצוינת והם שיחקו טוב מאוד".

אוברודוביץ' הוסיף ואמר: "אני גאה בשחקנים שלי שהם אנשים טובים עוד יותר מאשר שחקנים טובים. אני מודה לאוהדים שלנו בזכותם ובזכות השחקנים הגעתי 10 פעמים לארבע האחרונות וזכיתי שש פעמים בגביע. אנחנו צריכים להאמין בעצמנו ולהגיע לפיינל פור גם בעונה הבאה".

רמונאס שישקאוסקאס שהצטיין במדי אלופת אירופה החדשה עם 20 נקודות היה מאושר בסיום: "האמנתי שאנחנו מסוגלים לזכות בתואר, עבדנו מאוד קשה כל העונה. עכשיו הגיע הזמן לחגוג, זה לא יאמן, קשה לי לדבר מרוב שמחה".

אטורה מסינה המאמן המפסיד שקבוצתו נתנה פייט אדיר באולם מלא ביוונים נלהבים, הביע את אכזבתו ואמר : "עשינו עונה גדולה ואולי גם גמר גדול, אבל כנראה שזה לא מספיק. לא הצלחנו להתעלות ברגעים החשובים במשחק וגם טעויות שעשינו בגלל בעיית העבירות שנקלענו אליה היו בעוכרינו. אנחנו לא מרוצים, נראה שאם היינו ממשיכים את המשחק לעוד דקות ארוכות עדיין היינו מפסידים. ננסה להגיע למדריד 2008.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק