עכשיו מוריניו נגד בניטז

אחרי שאתמול אמר מנג'ר צ'לסי כי הוא מעוניין להתמתן, ירה הפורטוגלי את הכדור הראשון במאבק האליפות: כל הלחץ על ליברפול. השנה אין להם את מי להאשים. הקבוצה תשחק הערב̠מול פיינורד

יום רביעי 25 יולי 2007
אשר גולדברג, אלחנן מלמוד

היהפוך הנמר את חברבורותיו? לא אם מדובר במנג'ר צ'לסי, חוזה מוריניו. הפורטוגלי ߔתראיין אתמול ל"סאן" האנגלי וטען שהשנה הוא יהיה מתון יותר וינסה לא להיכנס לתאקלים עם מנג'רים יריבים.

פחות מ-24 שעות עברו ומי שמתחיל את עונתו הרביעית בצ'לסי חזר למשחקי הפסיכולוגיה הישנים שלו: "אפשר להגיד שהשנה הלחץ הוא קצת יותר גۑוה על ליברפול. בשלב זה הם לא יכולים להצביע על קבוצות אחרות ולהגיד 'היריבות בזבזו יותר כסף על שחקנים אז הן חייבות לנצח. השנה הם חייבים לדבר אחרת. יש להם מחויבות לנצח".

הפורטוגלי לא הסתפק בכך והוסיף: "בשנים האחרונות אלו היו צ'לסי ומנצħסטר יונייטד בליגה. עבר הרבה זמן מאז הפעם האחרונה שליברפול זכתה באליפות. שמעתי ששחקני ליברפול אמרו שזה חייב לבוא השנה. זה נורמלי. בניטז כבר נמצא שם ארבע שנים והם עדיין לא זכו באליפות. אני בטוח שזה היה מתסכל לא לזכות בכלום בעונה שעברה".

בן חיים הערב ברוטרדאם

צ'לסי, עם טל בן חיים ואברהם גרנט, נחתה בהולנד שם תקיים הערב משחק ידידות מול פיינורד רוטרדאם, כשהמאמן ז'וזה מוריניו ממשיך בניסיונות לגבש את ההרכב.

טל בן חיים יידע רק הערב באיזה תפקיד ישחק - מגן שמאלי̠או בלם. בכל מקרה, בן חיים, כמו רוב שחקני הקבוצה מתוכננים לשחק במשך 90 דקות. צ'לסי חזרה לפני יומיים מארה"ב שם קיימה מחנה אימונים וסדרת משחקי ראווה.

תגובות

c

טלספורט בפייסבוק