נמני: החלטה חסרת אחריות

בית הדין של ההתאחדות לכדורגל גזר הפחתת 2 נקודות בפועל על מכבי ת"א. המשמעות: בית"ר זכתה באליפות לאחר 9 שנים. הצהובים ספגו גם קנס של 60 אלף ש"ח

יום שני 07 מאי 2007
אשר גולדברג
בית"ר ירושלים היא האלופה לעונת המשחקים 2006/2007, זאת בעקבות עונש הפחתת שתי נקודות בפועל שהטיל בית הדין המשמעתי של ההתאחדות על מכבי ת"א.

כידוע, מכבי ת"א הועמדה לדין בעקבות עבירות על תקנון בקרת התקציבים בשל חוזים כפולים, מתן תשלום בניגוד לתקנון וחריגה מתקציב מאושר.

העונש שגזר על הצהובים בית הדין הוא הפחתת שתי נקודות בפועל מסך נקודותיה העונה ובנוסף קנס בסך 60 אלף ש"ח. משמעות הדבר היא כי בית"ר היא האלופה כבר עכשיו.

בנוסף גזר בית הדין עונש הפחתת שלוש נקודות ליגה על תנאי למשך שנה על כל הרשעה עפ"י תקנון הרשות לבקרת התקציבים. בית הדין זיכה את הקבוצה בעבירה של "אי המצאת מסמכים המעידים על כיסוי תקציבי לצורך הקמת דשא סינטטי".

קפטן מכבי ת"א, אבי נמני, אמר בתגובה ל-TELESPORT: "החלטה חמורה וחסרת אחריות, אבל אנחנו ניתן להנהלה שלנו להתעסק עם זה. אנחנו נעשה את כל המאמצים שלנו על המגרש לסיים את העונה כמה שיותר טוב".

בשלב הזה מפרידות בין בית"ר ירושלים למכבי ת"א עשר נקודות (לבית"ר 61 ולמכבי ת"א 51), ושלושה מחזורים לסיום העונה אין כל סיכוי, גם לא תיאורטי, שהצהובים יצליחו להדביק את הפער.

צילום: בית"ר-נט

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק