מתבייש באבי לוזון

"יושב ראש ההתאחדות שכח מאיפה הוא בא. הוא בסך הכול מגיע מאותו מקום שאנחנו באים". ניר בוקובזה, אוהד בית"ר, עונה לאבי לוזון

יום שלישי 08 מאי 2007
ניר בוקובזה

"אני מתבייש במה שאבי לוזון אמר עלינו, שאנחנו עדר של פילים. הוא שכח מאיפה הוא בא. הוא בסך הכול מגיע מאותו מקום שאנחנו באים, וסך הכל האוהדים של בית"ר רצו לחגוג ואני מדבר על ילדים ונוער. אם המשטרה הייתה פועלת באופן מיידי, פותחת את השערים, היינו חוגגים כמו שחגגו סכנין וקריית שמונה, למה אז לוזון לא העמיד לדין את סכנין וקריית שמונה?

כל המהומה המצערת שנוצרה הייתה כי לא פתחו את השערים. אם היו פותחים את השערים באופן מיידי, ברגע שהם ראו את הקהל הולך לכיוון השערים, הכול היה נמנע. אני חושב שלא מגיע לנו שום עונש בבית הדין, בטח שלא רדיוס. אנחנו רוצים לשחק בטדי מול הפועל תל אביב, וגם ההעמדה לדין שלנו היא לא חוקית. הדו"ח של השופט היה רגיל, ונקי אז למה  מעמידים אותנו לדין?

וגם אם נחטוף עונש כבד, לא נשרוף שום מועדון. קודם כל לא יורידו לנו נקודות, ואם  יורידו לנו שמונה נקודות כמו שארקדי אמר, אז  ניקח אליפות נגד נתניה. אנחנו לא מפחדים מלוזון ולא מההתאחדות. ארקדי ישקיע בנו בשנה הבאה יותר,  ובשנה הבאה ניקח את הליגה לא בפור של עשר מנקודות אלא בפור של עשרים. לא ישברו אותנו.

בעזרת השם, אם לא נקבל רדיוס ונשחק נגד  הפועל עם קהל בטדי, אפילו שנפרוץ למגרש לא נחפש לפגוע באבוקסיס ובשחקני הפועל. כולם יכולים להיות בטוחים, סתם מוציאים שם רע לאוהדים שלנו. יורידו את הגדרות בטדי ואז יראו שאוהדי בית"ר  יכולים להתנהג למופת.

אנחנו באים לבלומפילד ששם אין גדרות, באים לקריית אליעזר ששם אין גדרות ואף שופט או שחקן לא נפגע. אז למה רק בטדי יש גדרות?

במגרש אנחנו נראים מצוין וניראה יותר טוב בשנה הבאה. תפסיקו להמעיט בערך האליפות של בית"ר. מה שחשוב זה שלקחנו אליפות, בעוד שבועיים מה שיהיה רשום זה שבית"ר תהיה אלופה ונהיה במוקדמות הצ'מפיונס ליג.

זה מה שחשוב. נכון, בדיעבד, אולי זו היתה טעות לשחרר את גוטמן, כי גם הוא שיחק הגנתי, אבל עובדה שהשנה לא כל כך התלוננו על רמת הכדורגל והתרכזנו ברצון להביא אליפות אחרי תשע שנים עקרות".

הכותב הינו אחד האוהדים המפורסמים של בית"ר ירושלים

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק