אנדיוני הודחו מטורניר רומא

הצמד הישראלי הפסיד הערב לצמד הספרדי קרלוס מויה ורפאל נדאל בתוצאה 7:5 ו-6:4 והודח כבר בסיבוב השני. משחקה של שחר פאר בזוגות נדחה. הפסד לדודי סלע בספרד

יום שלישי 08 מאי 2007
מערכת TELESPORT

אכזבה גדולה הערב לאנדי רם ויוני ארליך בטורניר רומא היוקרתי (סך פרסים של מעל 2 מיליון יורו).

הצמד הישראלי המדורג שביעי בטורניר הפסיד לצמד הספרדי המצויין, רפאל נדאל וקרלוס מויה הלא מדורגים, 7:5 ו-6:4 והודח מהטורניר כבר בסיבוב השני, אליו העפיל אוטומטית.

רפאל נדאל, שנחשב למלך החימר הבלתי מעורער ביחידים, הוכיח את יכולתו גם עם בן זוגו קרלוס מויה ואחרי קרב קשה, הצליח הצמד הספרדית לגבור על אנדויוני.

המערכה הראשונה היתה צמודה מאוד, כששני הצדדים שומרים על ההגשות שלהם, אולם אנדיוני נשברו במשחקון ה-11 והפסידו במערכה 7:5. במערכה השנייה הצליחו שוב הספרדים להשיג שבירה ולנצח 4:6 במערכה ו-0:2 במשחק כולו.

רוז'ה פדרר, הטניסאי השוייצרי המדורג ראשון בעולם, החל ברגל ימין את הופעתו בטורניר החימר היוקרתי, כשניצח את ניקולאס אלמגרו בשתי מערכות 3:6 ו-4:6.

הפסד לדודי סלע בצ'לנג'ר

גם דודי סלע (193 בעולם), המחבט מספר 2 שלנו לא הצליח לשפר את המצב רוח, כשהפסיד הערב כבר בסיבוב הראשון של טורניר הצ'לנג'ר מאספאלומאס בספרד.

סלע, שזינק אתמול 19 שלבים בדירוג העולמי, נכנע לבוריס פאשנבסקי הסרבי אחרי 3 מערכות והפסיד 4:6, 7:6 ו-6:3, דווקא אחרי שניצח את המערכה הראשונה.

נועם אוקון, המחבט מספר 1, שניצח אתמול טניסאי קולומביאני, נותר הנציג היחידי שלנו בטורניר.

משחק הזוגות של פאר נדחה

משחקה של שחר פאר וסאפינה בטורניר הזוגות בטורניר ברלין, מול פנג וסרומובה נדחה בשל גשמים עזים בגרמניה. מחר תשחק שחר מול מרטינה מולר הגרמניה בסיבוב השני ביחידות.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק