דה סילבה מחכה לאישור עבודה

מכה קשה לתותחנים שבועיים לפני פתיחת העונה - אדוארדו דה סילבה מחליפו של תיירי הנרי בחוד ההתקפה לא קיבל רישיון עבודה משום שלא שיחק מספיק משחקיӝ בינ"ל. הקבוצה ערערה, ההחלטה הסופית ביום חמישי

שבת 28 יולי 2007
מערכת TELESPORT

לא כך קיווה ארסן ונגר שיראה הקיץ של קבוצתו לקראת העונה החדשה. שנה לאחר שעברו לאצטדיון האמרויות, הגיעה העזיבה של הכוכב הגדול תיירי הנۨי לברצלונה הגדולה והצרפתי לא הצליח להביא לשורות הקבוצה שום שם גדול באמת. 

מי שכן נחת בצפון לונדון היה "דודו" חלוץ נבחרת קרואטיה הברזילאי אדוארדו דה סילבה שכבר נאמר עליו שהוא ינסה לייצב את ההתקפה של התותחנים. אך שבועיים לפנۙ פתיחת העונה נראה כי גם דה סילבה לא יוכל לעזור לונגר מאחר שלא שיחק ב-75% ממשחקי נבחרת קרואטיה בשנתיים האחרונות, נתון שרק לפיו יכול שחקן לקבל רישיון עבודה באנגליה. 

ארסנל ערערה על ההחלטה שלא לאשר לדה סילבה אישור עבודה ו-ונגר אף ߘען כי קשה להבין כיצד חלוץ כה צעיר יכול לשחק ב-75% ממשחקי נבחרתו. "הוא נטל חלק ב-50% ממשחקי נבחרת קרואטיה בשנתיים האחרונות, שזה הספק מצוין" אמר הצרפתי.

ארסנל כאמור תערער על ההחלטה והתשובה בנושא תגיע ביום חמישי הקרוב. כאשר ללא דה סילבה ולאחר מכירתם של הנרי וג'רמיי אלידייאר קשה לראות כיצד תורכב ההתקפה של הקבוצה העונה.

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק