2

סטנפורד: פאר ומירזה עלו לגמר

הטניסאית הבכירה של ישראל ושותפתה ההודית ניצחו בחצי הגמר את קודרייצבה הרוסייה והסיה מטיוואמ 3:6 ו-4:6. בגמר יתמודדו מול סרבוטניק וסוגיאמה. בסן דייגו פאר תפתח מול מירזה

יום ראשון 29 יולי 2007
אורן קורנפלד
שחר פאר אמנם הודחה כבר בסיבוב השני של טורניר סטנפורד, ארה"ב (פרסים בסך 600 אלף דולר), אך הלילה היא עלתה לגמר הזוגות עם שותפתה ההודית, סניה מירזה.

הצמד הישראלי-הודי גבר בחצי הגמר על אליה קודרייצובה הרוסייה וסו ויי הסייה מטיוואן 3:6 ו-4:6. פאר, שהגיעה לגמר הזוגות בסטנפורד בשנה שעברה, אז שיתפה פעולה עם אנה לנה גרונפלד הגרמנייה, תנסה לשמור על התואר כשבגמר היא תפגוש את קטרינה סרבוטניק (סלובניה) ואיי סוגיאמה (יפן) המדורגות ראשונות.
המערכה הראשונה בהתמודדות נפתחה בצורה שקולה. במצב של 3:3 הצליחו פאר ומירזה לשבור (3:5) ובהמשך לסגור את סיפור המערכה עם 3:6. במערכה השנייה נראה היה שהיריבות הרימו ידיים כשנשברו כבר מהפתיחה פעמיים ולא הצליחו להחזיר. במצב של 0:4 לצמד הישראלי-הודי זכו היריӑות במשחקון הראשון במערכה ולרגע ניתן היה לחשוב שהן חוזרות למשחק כשצימקו ל-5:4, אך פאר ובת זוגתה נלחמו ומנעו קאמבק בדרך לגמר.

סן דייגו: פאר תפתח מול מירזה

הגרלה מאוד לא נוחה זכתה הטניסאית הבכירה של ישראל, שחר פאר ש۪תמודד כבר בסיבוב הראשון של טורניר סן דייגו (פרסים בסך 1.34 מיליון דולר) מול סניה מירזה ההודית (35 בעולם), שותפתה בטורנירי הזוגות.

פאר, המדורגת 12 בטורניר ו-18 פגשה את ההודית כבר פעמיים בטורנירי יחידות, והמאזן ביניהן הוא 1:1. שני המפגשים Ӡערכו ב-2005 כשהמפגש הראשון היה בסטנפורד, הטורניר ממנו הודחה הישראלית השבוע כבר בסיבוב השני, אז היא ניצחה במוקדמות 2:6, 6:7(10).

במידה ופאר תחלוף על פני המשוכה הראשונה, תמתין לה בסיבוב השני המנצחת בהתמודדות בין ג'יל קרייבאס האמריקאית לאלני דנילידו היווניה. בשמינית הגמר, אם לא יהיו תקלות מיוחדות פאר אמורה לפגוש את המדורגת שמינית בטורניר, דינארה סאפינה, כאשר אם היא תצליח לחלוף על פניה, הצפי הוא לפגוש ברבע הגמר את מריה שראפובה.

תגובות

טלספורט בפייסבוק