נתלונן על אלימלך במשטרה

עורך דינו של שביט אלימלך סיפר היום בגלי צה"ל: עבריין איים על השוער שיתנצל בפני הנהלת הקבוצה. שמעון ציטרון: שביט שלח אנשים לאיים עלינו. הפועל: נתלונן במשטרה אם לא יפורסם שם העבריין

יום חמישי 10 מאי 2007
אשר גולדברג
 עו"ד של שביט אלימלך, יוסי שפרלינג, סיפר היום שעבריין נודע איים על שביט אלימלך שהתנצל בפני הנהלת הפועל תל אביב. שפרלינג אמר את הדברים בתכנית "עושים ספורט" בגלי צה"ל.

שפרלינג עלה להגיב על דברים שאמר חבר דירקטוריון הקבוצה, שמעון ציטרון. ציטרון טען ששביט לא עשה הכל כדי לחזור להפועל תל אביב והעיתוי בו רצה להתנצל, 24 שעות לפני המשחק מול מ.ס אשדוד היה מוזר.

בתגובה עלה לשידור שפרלינג ואמר: "הדברים שאחד מחברי הנהלת הפועל תל אביב אמר על שביט הם הסתה. אותו חבר הנהלה חשף את המשכורת של שביט מעל דפי העיתון. איזה חבר הנהלה אחר היה עושה זאת? שביט עשה הכל כדי לחזור להפועל תל אביב. פאר נדיר, מקורב לקבוצה, עשה הכל כדי ששביט יחזור. שביט היה מוכן לאמר שהוא אוהב את ההנהלה, אבל זה לא הספיק. כך לא מנתהגת הנהלה. שביט אמר דברים שהוא לא היה צריך לאמר והוא טעה. הוא מת לחזור להפועל תל אביב ולא הצליח".

ציטרון אמר כי שביט היה ראוי להעניק יחס אחר להנהלה והוסיף: "שביט שלח אוהדים לאיים עלינו"  ואז הגיב שפרלינג ואמר: "אני מוכרח לאמר את כל האמת. עבריין מוכר איים על שביט להתנצל בפני ההנהלה. אני מוכן לאמר לכם את שמו, אבל לא בשידור. העבריין אמר שהוא פועל בשם הנהלת הפועל תל אביב".

הפועל תל אביב שיגרה בצהריים הודעה מיוחדת לתקשורת. על פי הפועל: "לא היו דברים מעולם. איש לא נשלח על ידינו. שעורך הדין של אלימלך יאמר מי איים עליו, אם הוא לא יעשה כן, נתלונן נגד אלימלך במשטרה כי זה ספין חמור מאוד של השחקן".

תגובות

d

טלספורט בפייסבוק