קאמבק ענק וניצחון לדטרויט

אן. בי. איי: הפיסטונס שבו מפיגור של שש עשרה נקודות במחצית בכדי לנצח 74:81 בשיקאגו ולעלות ליתרון 0:3 בסדרה. הגנה חזקה של האורחים במחצית השנייה עצרה את הבולס על 30 נקודות במחצית

יום שישי 11 מאי 2007
רועי רובינשטיין
רק לפני שבוע כשהבולס עלו ליתרון 0:3 בסדרה שלהם מול ההיט כתבנו כאן את העובדה הפשוטה שאף קבוצה מעולם לא ניצחה בסדרה בה פיגרה בשלושה משחקים. הבולס ודאי הכירו את הנתון הזה אך לא יכלו הערב לפיסטונס זבעזרת מחצית שנייה גדולה שבו מפיגור ענק, ניצחו 74:81 וכעת הם במרחק נגיעה מגמר המזרח.

שיקאגו - דטרויט 81:74 [0:3 לדטרויט בסדרה]

שחקני הבולס שעלו הלילה לפרקט במגרש הביתי שלהם הכירו את הנתון הזה והחלו את המשחק בסערה. השחקנים באדום בראשות בן גורדון הלהיבו את הקהל הביתי עם תצוגה נפלאה לאורך כל המחצית הראשונה בה היה נראה כי לפיסטונס אין תשובות למהלכי הבולס. 

לאחר רבע ראשון צמוד בו שתי הקבוצות החלו רע ולאחר מכן קיבלנו משחק בו כל אחת לוקחת את היתרון הגיע הרבע השני אליו הבולס נכנסו ביתרון של שתי נקודות ובעזרת הגנה חזקה ובחירת זריקות רעה של הפיסטונס רצו  שחקני הבולס ל-6:22 וסיימו את הרבע והמחצית ביתרון שש עשרה, 28:44.

תחילת הרבע השלישי לא בישרה על שום שינוי ביחסי הכוחות הלילה בעיר הרוחות, הבולס כבר טיפסו ליתרון 19 נקודות בתחילת הרבע [30:49] וחמש דקות לסיום הרבע השלישי איש בדטרויט לא האמין שניתן לחזור מפיגור 38:55.

אך אז התעוררו שני החברים הטובים בקבוצה של פיליפ סונדרס, צ'ונסי בילאפס[ 21 נק']  וטיישון פרינס[23 נק' ], השניים קלעו עד לסיום הרבע 23 נקודות יחדיו ונעזרו בחסימה של ראשיד וואלאס עשר שניות לסיום ובסל שלוש של האיש הגדול עם הבאזר בכדי לרדת לתדרוך בין הרבעים כשקבוצתם בפיגור של נקודה, 60:61 לבולס.

הפיסטונס השטלתו על הרבע האחרון כשהם עולים ליתרון חמש [67:72] בתחילתו בעזרת עוד שלשה של בילאפס. קירק היינריך ניסה להשיב את הבולס למשחק עם שלשה שצימקה ל-70:74 אך אז החלו שחקני הבולס להישלח אל הקו על ידי הפיסטונס וביום בו שחקני הקבוצה הביתית מחטיאים עשר זריקות עונשין מתוכן שבע ברבע האחרון קשה שלא לעשות קמבאק ענק ולנצח בשיקאגו.

תמונות: רויטרס

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק