אשדוד חבולים הכתומים נשארים

ליגת העל: הכתומים עם 9 שחקנים לא ריחמו על הפצעים של אשדוד מהגביע וניצחו 2:3 בבלומפילד. בלדוט, אסולין ולוקמן כבשו לזכות בני יהודה, משה בן לולו ועזרן כבשו לאשדוד

שבת 12 מאי 2007
מערכת TELESPORT

בזמן שסאגת המאמן הבא של בני יהודה מתחילה, השכילו הכתומים לנצח 2:3 את מועדון ספורט אשדוד, שעדיין לא יצא מההלם בגביע המדינה. המשמעות: בני יהודה ברחה מהתחתית ונשארת בליגת העל.

הרבה לחץ השתחרר במועדון בני יהודה תל אביב. הניצחון הערב הגיע בזכות, לאחר משחק נהדר של הכתומים, שנזקקו לשלוש הנקודות שיחתמו סופית את נושא ההישארות. כעת נמצאת בני יהודה במקום התשיעי עם 35 נקודות בטבלה.

השמחה הגדולה במועדון קצת התערערה לאחר ששופט המשחק, לירן ליאני, החליט להרחיק את אסי דומב ולוקמן והשאיר את בני יהודה ב-9 שחקנים מהדקה ה-67 במחצית השנייה.

אלון חזן, מאמנה של מועדון ספורט אשדוד, לא ציפה שככה יהיו פני הדברים. נכון, אשדוד הפסידה את ההזדמנות לזכות בגביע היסטורי, אבל לא כך צריך להופיע למשחק ליגה. 

חזן חייב להכין את קבוצתו למשחק הבא מול מכבי הרצליה בבית, כדי לסיים את העונה בצורה קצת פחות כואבת. 

ניצן שירזי, מאמנה של בני יהודה אמר בסיום: "הניצחון מבטיח לנו את ההישארות בליגה. אנחנו מסיימים עונה מאכזבת, מסיימים עונה שלא ענינו לציפיות שאנחנו יצרנו. ניסינו להמשיך את הקו של העונה שעברה, זוהי לא עונה של סיפור הצלחה.

"אני מקווה מאוד שהמועדון הזה ידע ימים יפים בעונה הבאה". לגבי העונה הבאה אמר שירזי: "עוד לא הספקתי לחשוב, שעד שלא הבטחנו את ההישארות. עדיין לא חשבתי על כך, וזהו לא הזמן המתאים, צריך לחשוב על זה בקרוב. 

"אני אשב, אני אחשוב, אני אעשה כל מה שבני יהודה צריכה. אם להישאר אני ישאר אם ללכת אני אלך".

אסי דומב, בלמה של בני יהודה שהורחק, לא הצדיק את החלטת השופט: "הוא נכנס בי בברוטאליות, עצרתי את עצמי ולא נגעתי בו. השופט חשב שנגעתי בו והוא הוציא לי אדום. 

"השחקן עשה הצגה, עשיתי את התנועה, אבל לא פגעתי בו".

מחצית ראשונה: 5 דקות של שיכרון חושים


פתיחה טובה לבני יהודה, עם לחץ על אשדוד, אבל שוער אשדוד, בן ישי הצליח לעצור נהדר.

בני יהודה הצליחה לשלוט במשחק. בדקה ה-30 אבו סיאם החל את ההתקפה באגף שמאל, והעביר מסירה נהדרת, אסי בלדוט קיבל את הכדור וכבש - 0:1 לבני יהודה. 

הלחץ של הכתומים המשיך. כעבור חמש דקות, בני יהודה יצאה להתקפה נהדרת נוספת, הכדור הגיע לחלוץ הקבוצה, ליאור אסולין, שניצל את ההזדמנות מצויין - 0:2 מהיר לבני יהודה. 

מחצית שנייה: 2 מורחקים, 3 שערים

בני יהודה המשיכה את המחצית השנייה כמו הראשונה. בדקה ה-54 קרן טובה של בני יהודה, הגיע לראש של לוקמן, שנגח פנימה - 0:3 ענק לכתומים.

בדקה ה-67 שופט המשחק, לירן ליאני, החליט להרחיק שני שחקנים מבני יהודה. אסי דומב ולוקמן הורחקו ובני יהודה נשארת בתשעה שחקנים. 

בני יהודה חסרה שני שחקנים וזה בהחלט הורגש. בדקה ה-75 משה בן לולו הצליח לצמק לזכות אשדוד - 3:1 עדיין לבני יהודה. 

חמש דקות לפני סיום המשחק, בני יהודה פיספסה הזדמנויות לכבוש, כאשר ליאור אסולין הגיע למצבים מצויינים מול השוער והחמיץ. אשדוד יצאה להתקפת נגד, יניב עזרן הצליח לכבוש ולהחזיר את אשדוד למשחק - 3:2 עדיין לבני יהודה.

בני יהודה:
וינסנט אניימה; אסי דומב (הורחק, 67), ישה ודראן, סאלם אבו סיאם, אלי אברבנאל; אסי בלדוט, הרוויה קובאצ'ביץ', אימורו לוקמן (הורחק, 67), מטה בטורינה (יאיר אזולאי, 66); עוז ראלי (ברק בדש, 80), ליאור אסולין (אלי ביטון, 90).

מ.ס. אשדוד: בן ישי; כריסטיאן גונסאלס, גורה טל, תומר ברוקס, תומר חליבה (משה בן לולו, 66); יוסי אופיר, ז'אן ז'אק גוסו גוסו;עידן מליחי (שי הולצמן, 46), אמיר לביא (דוד רביבו, 46), יניב עזרן, עידן שריקי.

שופט: לירן ליאני, איצטדיון בלומפילד ביפו.

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק