אימון מקוצר לנבחרת קרואטיה

39 דקות בלבד הספיקו שחקני קרואטיה להתאמן בישראל עד שגשם חזק אילץ את ביליץ' לעצור את האימון. ביליץ': יש לנו פציעות, אני לא בוכה

יום שלישי 14 נובמבר 2006
אשר גולדברג, שלמה חסיד

נבחרת קרואטיה נחתה היום (שלישי) בנתב"ג יחד עם 70 עיתונאים קרואטים והתחמקה מהתקשורת הישראלית בדרך לאימון הראשון שלה בישראל.

סלאבן ביליץ', מאמן קרואטיה, נאלץ להפסיק את האימון הראשון של קבוצתו בישראל אחרי 39 דקות בלבד בשל הגשם העז שירד בחוץ.

אחרי האימון אמר ביליץ': "עשינו מה שרצינו. רצנו קצת על כר הדשא וראינו אותו וזה מה שרצינו. הייתי רוצה שיהיה לי את השחקנים ל-10 ימים והיינו יחד רק כמה ימים כשרק יום אחד של אימונים והמצב הוא שסריץ' הלך ישר מאתונה (שם הוא משחק) לתל אביב, אבל זה המצב ונצטרך להתמודד. יש לנו פציעות, אבל אנחנו לא בוכים. בסגל יש 25 שחקנים שיכולים לעשות את העבודה. העליה תיהיה בין רוסיה, ישראל, מקדוניה וקרואטיה. זה בית קשה והכל יכול לקרות. אף קבוצה לא יכולה להיות פייבוריטית נגד ישראל בבית שלה".

מי שלא נחת יחד עם הנבחרת הוא השוער הראשון שלה, סטיפה פלטיקושה, שייעדר מהמשחק בגלל מחלה. ביליץ' ייתן הזדמנות לשוער השני, ורדאן רונייה, שלא שיחק באף אחד ממשחקי המוקדמות של הנבחרת הקרואטית.

לפני שנחת בישראל אמר ביליץ': "אני לא יודע מה לצפות מישראל. אני יכול לצפות משהו, אבל אז יכול להיות שהכל יהיה הפוך. נהיה מוכנים למשחק ואני מאמין שננצח".

לגבי עמדת השוער הוסיף ביליץ': "יש לי ביטחון מלא ברונייה".

תמונה: רויטרס

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק