מכבי תא פנתה למשטרה

המועדון התל אביבי פנה למשטרה כנגד אוהדי מכבי תל אביב, עד כה נעצרו 3 עצורים. לוני הרציקוביץ' : "אם מישהו היה רוצח, גם היו מאשימים אותנו". מכבי עלולה לספוג עונש כבד

יום ראשון 13 מאי 2007
אשר גולדברג, מערכת TELESPORT

במהלך השבוע נענשה מכבי ת"א בקנס בן 40 אלף שקלים, בגלל נהמות לעברו של יניק קמאנן ממכבי הרצליה. הדיין, עמנואל סלע, חשש שגם נגד הכח עמידר ר"ג ימשיכו הנהמות וביקש מראשי מכבי לפעול נגד האוהדים.

אך זה לא עזר. האוהדים מאחד הפורומים של המכבים הגיעו עם עשרות שלטים בגנותו של הרציקוביץ' ובמהלך המשחק נהמו חלקם כנגד שוער הכח עמידר ר"ג, מרשל אודה. 

השופט, אלי חכמון, הכניס לדו"ח השיפוט שלו את הקריאות ומכבי ת"א תעמוד בפני עונש אפשרי של הפחתת נקודות אם מצב זה יימשך.

במועדון מכבי תל אביב החליטו לא להבליג ופנו למשטרת רמת גן, כנגד התנהגות אוהדיה במשחק הערב מול הכח עמידר רמת גן.  יש שלושה עצורים עד כה אוהדי מכבי תל אביב.

הרציקוביץ': אולי הם נהמו בכוונה

יו"ר מכבי ת"א, לוני הרציקוביץ', הגיב על האשמות נגד מכבי ת"א בשל קריאות גזעניות: "הורסים את הענף שנקרא כדורגל. לא יכול להיות שיהיו 2 או 3 אנשים ויאשימו את הקבוצה. אם מישהו היה מגיע עם סכין ורוצח, אז היו מאשימים את הקבוצה. אולי הם בכלל נהמו בכוונה. אני מקווה שההיגיון יגבר".

מלמיליאן: 80 אחוז שירדנו

מאמן הקבוצה המנצחת, אלי כהן: "הקבוצה בקיץ לא הייתה במצב אידיאלי. נשארו לנו נכסים טובים, צעירים, שגדלו במכבי. חלק מהצעירים לא נשארו איתנו. לאט לאט הקבוצה התחברה וראינו את הפוטנציאל הגלום במכבי ת"א, אפילו אותי הם הפתיעו. אין ספק שהצוות עשה עבודה מצוינת. באמצע הייתה ירידה וזה היה טבעי. נרענן את הסגל בקיץ ונרחיב אותו. הכל תלוי באבי נמני אם הוא ימשיך".

מאמן הכח עמידר, אורי מלמיליאן, נשמע מיואש בסיום המשחק: "אני עוד לא מניף דגל לבן. לי כואב יותר איך שנראנו היום. מהדקה ה-50 השחקנים נכנעו ולא עמדו בלחץ ובמתח של המשחק. לא נראינו כמו קבוצה שצריכה להילחם על החיים שלה. המצב לא קל. יש לנו 20 אחוז להישאר בליגה. לא השקענו היום. זה כואב. פני לשבוע הבא, למשחק נגד נתניה. אני מקווה שנכפר על מה שעשינו בשבוע הבא".

המצטיין במשחק עם בישול ושער, יוסי שבחון: "אחרי משחק חצי טוב או טוב אומרים לי שאני צריל להחליף את נמני. אני צריך להיות טוב גם לידו וגם בלעדיו. אלי (כהן) מאוד רצה אותי והעונה היא קצת מאכזבת מבחינתי ואני ממשיך קדימה. ליבי עם הפועל פ"ת, אבל אולי הקבוצה קצת 'תתנקה' ותחזור".

תמונות: יותם רונן

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק