הערכה בביתר: מזרחי יתפטר

גאידמק הבהיר היום לאחר פגישה עם מזרחי: "הכי חשוב זה שזכינו באליפות. ביקשתי ממזרחי להתרכז במשחק היום". גאידמק הבהיר בפגישה: רוצה מאמן איכותי באירופה. המאמן עשוי לעזוב היום או מחר

יום ראשון 13 מאי 2007
אשר גולדברג
מאמן בית"ר ירושלים יוסי מזרחי נפגש היום מלון הילטון עם הבעלים של הקבוצה ארקדי גאידמק כדי לקבל הבהרות לגבי עתידו בקבוצה. 

בסיום הפגישה התברר כי יו"ר הקבוצה אלי ארזי שנכח במקום הבהיר לגאידמק באופו חד משמעי כי במידה שיוחלט שמזרחי יעזוב, הרי שיעזוב גם הוא את הקבוצה.

למרות זאת נראה כי מזרחי לא יכול לישון בשקט. גאידמק הבהיר למזרחי באופן חד משמעי כי: "אני רוצה את המאמן האיכותי ביותר לבית"ר ירושלים. אולי יהיה זה מאמן אחר כי לא אהבתי את הדרך בה שיחקה הקבוצה העונה". 

על פי הערכות של ראשי בית"ר ושל אנשיו של גאידמק נראה שמזרחי יתפטר מהקבוצה לאחר המשחק הערב מול הפועל תל אביב או מחר. גורם בבית"ר אמר: "מזרחי נקלע לסיטואציה קשה. הוא מבין שארקדי לא יתן לו את המושכות בעונה הבאה".

ארזי אמר בסיום הפגישה: "זו היתה פגישת עבודה. ארקדי ביקש ממזרחי להתרכז במשחק הערב". גם גאידמק לא הירבה בפרטים ואמר: "הכי חשוב זה שזכינו באליפות. בסוף העונה נשב ונחשוב איך משפרים את הקבוצה מכל הבחינות, גם מבחינה מקצועית. אף אחד לא שמע אותי אומר שיוסי לא יאמן את הקבוצה בעונה הבאה ושהוא עוזב. אני לא אחליט לבד. אתייעץ עם מי שצריך להתייעץ. אולי בכלל מזרחי יקבל חוזה יותר טוב במקום אחר?".

כפי שפורסם כבר ביום שישי ב-TELESPORT נראה כי גאידמק נחוש לצרף מאמן זר בכיר שיהיה חלק מצוות מאמנים, כאשר השם הבולט ביותר הוא של הרוסי יורי סיומין.

גאידמק זועם על האוהדים

גאידמק זועם על אוהדי הקבוצה. גאידמק ביקש לפני כשבוע מהאוהדים שלא לנהוג באלימות, אך הבוקר כבר הצהירו מספר רב של אוהדים כי בכוונתם להגיע לאצטדיון וינטר ולערוך הפגנות נגד ההתאחדות לכדורגל והעומד בראשה אבי לוזון.

גאידמק אמר: "אני נגד אלימות. כולם צריכים להגיע לגן סאקר ולחגוג שם". גאידמק אמר למקורביו: "האוהדים האלה לא שומעים לי. אם זה כך אשקול את צעדיי בקבוצה ואשקול אם להמשיך לתמוך בה בצורה כזו".

גאידמק גם זועם על האוהדים שהדליפו, כביכול,  את פרטי השיחה שלו עימם במלון הילטון ביום חמישי. גאידמק אמר: "זו היתה פגישה בדלתיים סגורות. הפרטים לא היו צריכים לצאת החוצה".

במשטרה מאמינים שרק כמה מאות אוהדים ינסו להגיע הערב לאצטדיון וינטר כדי למחות ולהפגין בשעת המשחק בין בית"ר ירושלים להפועל ת"א. המחאה המתוכננת היא נגד המשטרה וההתאחדות לכדורגל, בשל עונש 4 משחקי הרדיוס ללא קהל שספגה בית"ר עקב פריצת האוהדים למגרש בשבוע שעבר.

כוחות המשטרה כבר החלו להתפרס באזור וינטר, כאשר בין היתר מצויידת המשטרה בציוד חסימה, גדרות ודוקרנים. כל האזור הסמוך לאצטדיון, כמו גם אולם הכדורסל הצמוד אליו, יחסמו ולא תתאפשר כניסת רכבים לאזור.

במשטרה מתכוונים לפעול בתוקפנות נגד מפירי חוק וסדר ולעוצרם מיד. המשטרה אף הוציאה קריאה לאוהדי בית"ר לנהוג בהיגיון ולא להיגרר למעשים שטותיים.

מזג האוויר בירושלים צפוי להיות קר וגשום הערב, מה שעלול לשבש את חגיגות האליפות המתוכננות בגן סאקר. שחקני הקבוצה אמורים להגיע לגן לאחר חצות, באוטובוס מאורגן.

מפקד מבצע האבטחה, ניצב בני פלס, אמר הבוקר כי המשטרה מוכנה לכל תרחיש וקרא לאוהדים לא להגיע לאזור.

צילומים: יותם רונן

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק