מי רוצה להיות עוזר חשמלאי?

דני כהן, ממנהיגי אוהדי בית"ר, יישב הערב ביציעי וינטר למרות עונש הרדיוס ומסביר ל-TELESPORT: אני החשמלאי של האיצטדיון והרבה אוהדים שלנו ביקשו להיות העוזר שלי

יום ראשון 13 מאי 2007
שלמה חסיד
  דני כהן, אחד ממנהיגי האוהדים של בית"ר ירושלים, יהיה הערב במשחק בוינטר למרות עונש הרדיוס של הקבוצה, שתארח במגרש את הפועל תל אביב. הסיבה: כהן הוא החשמלאי של האיצטדיון שליד הספארי, ומתוקף תפקידו הוא חייב להיות במגרש. 

כהן מאשים בעיקר את יו"ר ההתאחדות לכדורגל, אבי לוזון באירוע הביזארי שיהיה הערב בוינטר: "בגלל אבי לוזון שאין לו קהל והוא לא יודע מה זה קהל והוא דאג לנו. אני לשמחתי הרבה החשמלאי של האיצטדיון הזה אז אני אראה את המשחק, אבל אני רוצה להיות במגרש ולחגוג".

דיברו איתך על קומבינה שתכניס חברים?

"אני מוצף מפניות של אוהדי בית"ר שרוצים להיות העוזר חשמלאי שלי, זה טבעי ולגיטימי שהם רוצים להיכנס כי אנחנו רודפים אחרי הקבוצה כבר המון שנים מאז האליפות האחרונה. עד שיש לנו משחק אליפות והיינו יכולים לחגוג אותו על הפועל תל אביב, עכשיו אי אפשר לחגוג".

אז מי יהיה עוזר החשמלאי?

"יכנס איתי עוד אוהד בית"ר, אבל הוא באמת אוהד בי"ר אני לא אעזור לו להתגנב. אגב, אין פה קונספירציה, אני החשמלאי של איצטדיון וינטר כבר שלוש שנים".

ואם המשחק היה נערך באשדוד?

"גם אם המשחק היה באשדוד הייתי רואה את המשחק מהגגות. שנאמר, לעולם לא תצעדי לבד בית"ר".

לצפייה בראיון לחצו PLAY מתחת לתמונה.

צילום ועריכה: יותם רונן

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק