0

סיידו ומיונג מקמרון למכבי

שני שחקני נבחרת קמרון, סיידו ששיחק בנאӠט ואלברט מיונג, אמורים לחתום במכבי ת"א ביום ראשון. לוני הרציקוביץ:"רוני מאנה הוא יו"ר מכבי ת"א". רודי חדד חתם

יום חמישי 02 אוגוסט 2007
אשר גולדברג

מכבי ת"א אמורה להשלים בתוך 48 שעות את הסגל ולהחתים שני זרים חדשים שישדרגו את הקבוצה בצורה משמעותית.

מי שאמורים להגיע לישראל הם אלברט מיונג חלוץ נבחרת קמרון שעלותە 500 אלף יורו וסיידו ששיחק בעונה שעברה בנאנט וגן הוא משחק בקישור של נבחרת קמרון. העלות הכוללת של השניים היא מיליון יורו. 

בכל מקרה, השניים לא יוכלו לשחק בשלב הבא בגביע אופ"א, אחרי שלא נרשמו עד הלילה בהתאחדות לכדורגל. אם מכבי תעבור אӪ השלב הבא באופ"א יוכלו שני השחקנים החדשים להשתתף גם בזירה הארופאית. במכבי ת"א ממתינים להגרלה מחר.

לוני: "מאנה הוא יו"ר מכבי ת"א"

כפי שפורסם בלעדית ב-TELESPORT רוני מאנה מונה הערב ע"י לוני הרציקוביץ' ליו"ר מכבי ת"א וכבר מחר בבוקר הוא יוצא לשוויץ להשתתף בהגרלת משחקי השלב השני בגביע אופ"א. הרציקוביץ הבהיר הערב כי רישומו של מאנה יעשה ביום ראשון במשרדי ההתאחדות לכדורגל ויהיו לו סמכויות ניהוליות נרחבות.

תקציב מכבߙ ת"א בסך 35 מיליון שקלים אושר ע"י יו"ר הרשות לבקרה התקציבית יאיר רבינוביץ'. את המו"מ מול הבקרה עשו רוני מאנה ותמי פרידמן כנציגיו של הבעלים הנוכחי, לוני הרציקוביץ'. 

כמו-כן העביר מאנה בבקרה את הקשר הצרפתי-יהודי רודי חדד, שחתם לשלוש שנים. עכשיו ממתינים לשחרור שלו מפאריס סן-ז'רמן. השחרור של חדד מההאחדות לכדורגל הצרפתית חייב להגיע עד חצות כדי שיוכל להשתתף בשלב הבא בגביע אופ"א, זאת במידה שמכבי ת"א תנצח הערב ותגבור על סנטה קולומה בסיכום שני המשחקים.

נכߕן להערב, לא הוגשה בקשה להעברת הבעלות למאנה ואנשיו. בקרב אנשי מכבי ת"א מצפים לקיום מסיבת העיתונאים בתום המשחק, בה יוכרז רוני מאנה ליו"ר הקבוצה בפועל.

תפקידו של מאנה בתור יו"ר מכבי ת"א, אמור לשמש כתחליף עד לכניסתו העתידߙת לשותפות בבעלות על מכבי ת"א לצידו של לוני הרציקוביץ'. כדי שההכרזה והכניסה לתפקיד היו"ר תתממש, אמורים מאנה ושותפיו לעזור היום בהעברת תקציב מכבי ת"א ברשות לבקרה התקציבית, ובמתן ערבויות. 

תגובות

טלספורט בפייסבוק