עשיתי היסטוריה בביתר

כך אמר יוסי מזרחי אחרי ניצחון האליפות של בית"ר י-ם הערב בוינטר. מזרחי הוא הראשון שזכה עם בית"ר בתואר האליפות גם כשחקן וגם כמאמן. 25 אלף איש הגיעו לחגיגה בגן סאקר

יום ראשון 13 מאי 2007
מערכת TELESPORT
ליוסי מזרחי היה זהו יום עמוס. אחרי הצהריים הוא נפגש עם גאידמק וארזי בנושא המשך, או יותר נכון אי המשך העסקתו, בעונה הבאה בבית"ר. בערב הוא הגיע יחד עם שחקניו למשחק האליפות הרשמי, מול הפועל ת"א בוינטר. בית"ר ניצחה, מול יציעים ריקים, בתוצאה 1:2. לבית"ר כבשו טוטו רושל ובואטנג. באדיר העלה את הפועל ליתרון זמני מהנקודה הלבנה.

מזרחי אמר אחרי המשחק: "אני שמח שניצחנו ולקחנו אליפות בזכות ולא בחסד של אף אחד. חבל שעשינו את זה מול יציעים ריקים ולא מול הקהל הגדול שלנו בטדי. מגיע לשחקנים לחגוג ובגדול, מצידי שישתכרו עד הבוקר, הם עברו עונה קשה ומתישה ומגיע להם. חיכינו לאליפות הזו הרבה זמן ולקחנו אותה בזכות. אני עושה היסטוריה בבית"ר - לקחתי אליפות גם כשחקן וגם כמאמן".

בלם הקבוצה, אריק בנאדו, אמר: "היה חשוב לנו לנצח היום. דיברו כאילו זכינו באליפות בגלל שהורידו למכבי נקודות. רצינו להוכיח שזה מגיע לנו בזכות. בית"ר היתה הקבוצה הכי טובה העונה ומגיעה לה האליפות הזו".

מגינה של הקבוצה, יואב זיו אמר: "באימונים שלנו יש יותר אוהדים ממה שהיו היום במשחק. קשה היה לנו לשחק ככה ואני מניח שאם היינו משחקים נגד קבוצה אחרת זה היה משפיע הרבה יותר אבל נגד הפועל ת"א תמיד יש מוטיבציה".

שוער הקבוצה והקפטן, איציק קורנפיין אמר: "עשינו עונה נהדרת. זו הרגשה נפלאה שמחזירה אותנו הרבה שנים אחורה. חבל שהמשחק הזה לא שוחק בטדי מול כל הקהל הנפלא שלנו, אני רק מדמיין איזו הרגשה מדהימה דבר כזה היה עושה לנו. האליפות הזו היא בעיקר של שחקנים שהיו גברים. במשך כל העונה ידענו להישאר ביחד גם בתקופות פחות טובות וזה בעצם מה שהביא לנו את האליפות".

25 אלף צופים הגיעו הערב לגן סאקר לחגיגה הגדולה שאירגן ארקדי גאידמק שהבטיח שזו רק החגיגה הגדולה והראשונה.

צילומים: יותם רונן

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק