פאר שומרת על המקום ה-15

דרוג טניס: אין שינוי במיקומה של שחר פאר למרות ההדחה המוקדמת בטורניר ברלין. דווידנקו כבר במקום השלישי בעולם, ואנה איבנוביץ' קופצת שמונה מקומות למקום השמיני

יום שני 14 מאי 2007
מערכת TELESPORT
טורניר רומא וברלין שהסתיימו זה מכבר, הביאו עימם שינויים רבים בדירוג הטניס כפי שהתפרסם הבוקר. בטניס הגברים, דווידנקו, שנתן את הפייט הקשה ביותר על החימר לאלוף טורניר רומא רפאל נדאל, התקדם למקום השלישי בעולם, כשהוא דוחק את אנדי רודיק למקום הרביעי. 

פרננדו גונזאלס, פיינליסט הטורניר, התקדם אף הוא מקום אחד ונכנס לחמישיה הראשונה על חשבונו של דיוקוביץ' שירד למקום השישי. החמישיה הראשונה לפי הסדר היא: פדרר, נדאל, דווידנקו, רודיק וגונזאלס.

בטניס הנשים, קוזנצובה עולה שלב אחד למקום השלישי בעולם, בעוד שאמילי מאוריסמו, שהייתה עד לא מזמן במקום הראשון, יורדת למקום הרביעי. ינקוביץ' נכנסת לחמישיה הראשונה וגם הינגיס מטפסת שלב אחד למקום השישי. 

את הקפיצה המשמעותית עושה אנה איבנוביץ' שדורגה בשבוע שעבר מקום אחד מתחת לשחר ומתקדמת עד למקום ה-8 בעולם. חמשת הנשים הטובות בעולם הטניס הן ע"פ הסדר: הנין, שראפובה, קוזנצובה, מאוריסמו, וינקוביץ'.

הטנסיאיות הישראליות לא רושמות התקדמות השבוע. שחר פאר שומרת על המקום ה-15 בעולם למרות חוסר ההצלחה בטורניר ברלין. ציפי אובליזר נותרת אף היא במקומה ולא זזה מהמקום ה-89. 

אנה סמשנובה ממשיכה להתדרדר ונראה שהקרירה שלה ידעה ימים יפים יותר כשהיא מאבדת 22 מקומות וצונחת עד למקום ה-112.

בקרב הגברים הישראלים אין הרבה שינויים. נועם אוקון ירד ארבעה שלבים אל המקום ה-180, דודי סלע קפץ מקום אחד אל המקום ה-192 והראל לוי ירד שני שלבים אל המקום ה-245.

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק