פאר: אני שמחה מאיך ששיחקתי

רומא: הטניסאית הישראלית המדורגת 15 בעולם הובילה 0:6 ו-0:2 מול רדוואנסקה הפולנייה (49 בעולם), אך בשלב הזה יריבתה פרשה. המשוכה בסיבוב השני: סוגיאמה היפנית

יום שני 14 מאי 2007
אורן קורנפלד

שחר פאר העפילה הערב (שני) לסיבוב השני בטורניר רומא, איטליה (פרסים בסך 1,340,000 דולר).

הטניסאית הבכירה של ישראל הייתה טובה יותר ולא השאירה ליריבתה, אגנישקה רדוואנסקה הפולנייה המדורגת 49 בעולם שום סיכוי כבר מהפתיחה. במצב של 0:6 במערכה הראשונה ו-0:2 במערכה השנייה לפאר, החליטה יריבתה הפולנית בת ה-18 לפרוש בעקבות פגיעה בכף ידה.

לאחר הכישלון בטורניר ברלין עם הדחתה בסיבוב השני, מקווה פאר לתקן בטורניר היוקרתי בבירת איטליה, כאשר בינתיים היא בכיוון הנכון. מדובר בטורניר הכנה כמעט אחרון על משטח החימר לקראת הדבר האמיתי: טורניר הרולאן גארוס היוקרתי שיחל ב-4 ביוני.

פאר תפגוש את איי סוגיאמה בסיבוב השני. סוגיאמה היפנית גברה במשחק ארוך על מריה קירילנקו 4:6: 7:5 ו-5:7. בשמינית הגמר תמתין למנצחת בהתמודדות הזו מי אם לא סרינה וויליאמס המאיימת.

פאר אמרה בסיום המשחק: "שיחקתי טוב היום ובצורה אגרסיבית כל המשחק ועשיתי מה שהייתי צריכה לעשות. הגשתי את הסרבים שלי ופתאום ראיתי שהיא לא נמצאת שם, לא הבנתי מה קרה. היא אמרה לי שאלה לא הרקטות שלה".

פאר הוסיפה: "אני שמחה לגבי איך ששיחקתי וזה מה שחשוב. אני צריכה לקחת כל משחק בזמן ולהמשיך לשחק טניס טוב".

מערכה ראשונה

פאר שהגישה ראשונה במשחק, סיימה את המשחקון הראשון בצורה מושלמת ועלתה ליתרון 0:1. הטניסאית הבכירה של ישראל המשיכה ביכולת הטובה כששברה לאחר מכן ובהמשך שמרה על ההגשה בדרך ליתרון מבטיח 0:3. גם בהמשך המערכה לא השאירה פאר סיכוי ליריבתה הפולנית עם עוד שבירה ועוד שמירה (0:5). המערכה הסתיימה בצורה מושלמת עבור פאר, כשהשאירה את רדוואנסקה על בייגל, 0:6.

מערכה שנייה

גם את המערכה השנייה פתחה פאר בהסתערות ושוב לא השאירה סיכוי ליריבתה עם 0:1 ומשחקון חלק אותו הגישה. אחרי שפאר הצליחה לשבור ל-0:2, החליטה רדוואנסקה לפרוש, 0:2.

גלושקו הודחה באנטליה

הטניסאית הישראלית המבטיחה, יוליה גלושקו הפסידה כבר בסיבוב הראשון של טורניר אנטליה, טורקיה (פרסים בסך 25 אלף דולר).

גלושקו עברה שלושה סיבובי מוקדמות, אך כבר בסיבוב הראשון של הטורניר היא הפסידה 6:3, 6:2 לפמרה אוזגן הטורקיה המדורגת 357 בעולם.
תמונה: רויטרס

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק