נהריה הייתה יותר אגרסיבית

אפי בירנבוים, מאמן בני השרון תירץ את התבוסה 97:72 לנהריה. בית הלחמי: המשחק הטוב ביותר שלנו העונה. טפירו על הניצחון 81:100 על הגליל: אנחנו כבר מחכים לפיינל פור

יום שני 14 מאי 2007
מערכת TELESPORT

עירוני נהריה מתקרבת לפיינל פור הישראלי אחרי שהביסה את בני השרון 72:97 בדרך להבטיח את המקום הרביעי.

אפי בירנבוים, מאמן בני השרון היה צריך להסביר את ההופעה הנוראית של קבוצתו, ואמר: "אני לא משחק, ורמת האגריסיביות של נהריה הייתה בארבע דרגות מעלינו. במצב כזה כשמתעוררים מאוחר זה מה שקורה. גם כשהתרעתי זה לא עזר. הייתי שקט היום, אבל אחרי זה בוכים על כל מיני דברים".

על חוסר חשיבות המשחק אמר אפי: "כל משחק קובע, ואנחנו צריכים לעשות עוד ניצחון כדי להיות במקום השלישי. אלה אנשים שהם מופיעים, והחבר'ה היו צריכים להופיע יותר טובים. עכשיו אני צריך לתרץ בשביל הקבוצה שלי, וההופעה היום לא הייתה משכנעת".

על יכולתו של ניילון היום אמר בירנבוים: "אנחנו קבוצה ולא בודדים. הקבוצה כולה היום הייתה לא מספיק אגרסיבית".

אריאל בית הלחמי, מאמן עירוני נהריה: "בני השרון לא שיחקה ברמה הנורמלית שלהם, ואנחנו נתנו את ההופעה הכי טובה שלנו העונה. עד עכשיו העונה לא הצלחנו להתמודד איתם, ועל כן אני שמח על הניצחון. הניצחון הזה לא אומר כלום, עדיין צריך לחכות לשני המשחקים הנותרים. לא תכננתי את זה ולא חשבתי שנתפוצץ. בפתיחה שלנו סגרנו את המשחק. לכל משחק יש את החיים שלו להתפתח. כמו שאני מכיר את השחקנים שלי, אנחנו עלולים עוד לפשל".

שמיר: לא יהיה קל מול גלבוע

הפועל ירושלים לא השאירה הערב שום סיכוי לגליל עליון אחרי שהביסה אותה 81:100 בדרך לניצחון חשוב לפני הקרב האמיתי בפיינל-פור הישראלי.

דן שמיר, מאמן הפועל ירושלים אמר: "שמרנו הערב יותר טוב מבעבר. זה תלוי נגד מי משחקים ואיך היריבה מגיעה. לפחות היינו בפוקוס בעניין הזה והיו לנו הרבה יותר נקודות קלות במתפרצות וזו אכן נקודה חיובית להיום".

שמיר התייחס לתוצאות הקבוצה בתקופה האחרונה ואמר: "העובדות הן שבסוף העונה בכל העולם יש כל מיני תוצאות מוזרות, למשל זה שראשל"צ מנצחת בנהריה ושבוע אחרי זה נהריה מנצחים בתוצאה גבוהה. בסוף העונה יכולים לקרות כל מיני דברים שלא צריכים לקרות. אנחנו לא מצפים שזה יקרה".

שמיר הוסיף: "אנחנו כעת פוגשים את גלבוע עפולה. יש להם על מה להילחם, ואני מבטיח שאנחנו נילחם. זה לא יהיה קל".

מאיר טפירו שהצטיין הערב עם 21 נקודות אמר: "לפעמים אני משחק יותר טוב ולפעמים פחות. אני תמיד נמצא פה. כל הקבוצה חזרה לשחק טוב, גם מבחינה הגנתית וגם מבחינה התקפית. אני מקווה שנגיע לשיא איפה שאנחנו צריכים ונמשיך להיות בכושר הטוב".

טפירו הוסיף: "המקום השני שלנו וכנראה שבתקופה האחרונה הורדנו את הרגל מהגז. אנחנו כבר מחכים לפיינל פור בקוצר רוח, עשינו כמה תוצאות לא טובות מבחינתנו. אנחנו מתרכזים בכדורסל שלנו גם בתקופות היותר טובות וגם בתקופות הפחות טובות".

עודד קטש, מאמן גליל עליון: "זה כבר פעם שנייה שזה קורה לנו העונה במגרש הזה. כל פעם שלירושלים יש משבר אז הם מזמינים אותנו. אז זה זיזעזע אותנו. בסופו של דבר שני המשחקים שיקבעו לפיינל פור לפנינו ובהם אנחנו צריכים להיות טובים. אנחנו פוגשים את בני השרון ונהריה, והכל פתוח".

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק