ג'אן עוזב את מכבי תא

אחרי שישב אמש 90 דקות על הספסל של קבוצתו מכבי ת"א החליט הקשר ליאור ג'אן לעזוב!את הקבוצה. מ.ס. אשדוד, בני יהודה ומכבי פ"ת מבקשות לצרף את הקשר האחורי

יום שישי 03 אוגוסט 2007
אשר גולדברג
ליאור ג'אן החליט לעזוב את מכבי ת"א. ג'אן, שהפך לשחקן חופשי ללא חוזה בחודש האחרון, חש כי אין לוȠמקום של ממש בקבוצה אותה בונה אלי כהן. הקשר הגיע למסקנה זו אמש כאשר ישב במשך כ-66 דקות על ספסל הקבוצה בזמן הניצחון על סנטה קולומה (0:4) בגביע אופ"א וראה שחקנים צעירים ממנו כאביב חדד משחקים על כר הדשא.

ג'אן, שלא התәיצב לאימון הבוקר של הצהובים, הבין כי עם חזרתם של שבעה שחקנים נוספים מפציעות, רובם שחקנים המשחקים בעמדות הבלם והקישור יסתם הגולל על דרכו בקבוצה במהלך העונה. לכן  החליט ג'אן לעזוב את קריית שלום ותוך 36 שעות יחליט באיזו קבוצה מבין אלו שהביעו עניין בשירותיו ימשיך את העונה הקרובה. 

בין הקבוצות שפנו לשחק אפשר למצוא את מ.ס. אשדוד, מכבי פ"ת  ובני יהודה. מאמנו של ג'אן טען אמש כי ההחלטות שלו לגבי מי ישחק מתי והיכן הן מיקצועיות לגבי כל שחקן ושחקן.

המאמן, שלא היה מרוצה מהרחקתו של המגן אורי שטרית, הודיע אמש לשחקן כי הוא יועמד בפני ועדת משמעת פנימית בעקבות המקרה שהוביל לכרטיס האדום. 

תגובות

טלספורט בפייסבוק