ביתר פת בחסות ביתר י-ם

מהעונה הבאה יש קבוצה חדשה בפ"ת - בית"ר. הקבוצה תשחק בליגה ג' ותהנה מחסותה של בית"ר י-ם שהבטיחה לסייע בשחקני נוער ובדברים נוספים

יום רביעי 16 מאי 2007
אשר גולדברג
בעונה הבאה נראה קבוצה חדשה בנוף הפתח-תקוואי. שימו לב. קבוצת הכדורגל של בית"ר פ"ת מחדשת את פעילותה לאחר הפסקה בת 15 שנים כשהאיחוד עם קבוצות עמישב ומחנה יהודה נכשל בשנת 1992, ביוזמתו של ראש העיר הקודם, גיורא לב.

בני שבתאי, דודו שרון, יוני בן-חמו ועוד מספר חברים הקימו את עמותת בית"ר פ"ת מחדש, בעידודו של ראש העיר, איציק אוחיון, אשר נתן את ברכתו למהלך ואת הסכמתו לתקצב את הקבוצה בעונת המשחקים הבאה. ראש העיר אגב, היה שחקן פעיל בבית"ר פ"ת בעבר וכך גם שני אחיו - מוטי ואורי.

אריה ניר, מנהל אגף הספורט בעירייה, גם כן ברך על חזרתה של הקבוצה ואישר לה לנהל את אימוניה ומשחקיה במגרש הספורטק העירוני בסירקין.

חברי העמותה, בני שבתאי ודודו שרון, קיימו פגישת עבודה עם אלי ארזי, יו"ר בית"ר י-ם, אשר נתן את הסכמתו לכך שבית"ר פ"ת תהיה קבוצת בת של זו הירושלמית ותהנה מסיוע בשחקנים שסיימו גיל נוער בירושלים על מנת שהקבוצה תוכל להעפיל כבר בעונה הקרובה לליגה ב'. כמו כן בית"ר י-ם תתמוך גם בקבוצת הנוער של המועדון החדש-ישן.

בקבוצה, אשר תופיע במחוז שרון של ליגה ג' בצבעים זהים לאילו של בית"ר י-ם, מקווים להעפיל כבר בעונה הקרובה לליגה ב' ובתוך מספר שנים להוות גורם רציני בכדורגל הפתח-תקוואי.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק