0

יוון מול רומניה בגמר הכדורמים

היוונים נזקקו להארכה כדי לנצח את אוסטרליה. הרומנים עשו זאת במשחק צמוד מזל צרפת. ישראל הפסידה להולנד ותשחק על המקום ה-7

שבת 04 אוגוסט 2007
מערכת TELESPORT
נבחרות יוון ורומניה ישחקו ביום ראשון בשעה 14:15 בגמר טורניר הכדורמים הבינלאומי במכון וינגייט. המ

היום (שבת) נערכו משחקי הדרוג שנפתחו במפגש המסקרן בין נבחרות רוסיה וסרביה. הרוסים שעוברים תהליך של חילופי משמרות בנבחרת, פגשו בסרבים שהגיעו לישראל ללא שישה שחקנים בכירים בסגל שסובלים מפציעות. למרות זאת התפתח משחק צמוד שהוכרע ברבע האחרון, כשהסרבים מנצחים 13:9.

המשחק השני הפגיש את נבחרת ישראל עם נבחרת הולנד. ישראל השתדלה מאוד, אבל לא יותר, ההולנדים לא התקשו לנצח 11:4 ולשלוח את ישראל למשחקי הדרוג 7-8 עם רוסיה.
רומניה המתחזקת שיחקה בחצי הӒמר מול צרפת, שזה מכבר העפילה למשחקי הפליי אוף של דרג א' באליפות אירופה. שוב זכו מאות הצופים שהגיעו למכון וינגייט לצפות במשחק כדורמים צמוד ואיכותי, כשבסיומו מנצחים הרומנים 10:13 ועולים לגמר.

המשחק האיכותי והמותח ביותר של היום, הפגיש בחצי הגמר ېת נבחרות יוון ואוסטרליה. בסיום המועד החוקי היתה התוצאה 8:8 והמשחק הלך להארכה של שש דקות. במהלך ההארכה הצליחו היוונים לכבוש שלושה שערים ולנצח 8:11.

משחקי הדרוג יתקיימו מחר (ראשון). בשעה 09:00 ישחקו על המקום ה-7 נבחרות רוסיה וישראל. ב-10:45 יחל̠המשחק על המקום ה-5 בין נבחרות סרביה והולנד. המשחק על המקום השלישי יחל בשעה 12:30 בין נבחרות אוסטרליה וצרפת. הגמר בין יוון ורומניה יחל כאמור בשעה 14:15, וישודר בשידור חי בספורט 5.

תגובות

טלספורט בפייסבוק