אני מצפה לזכות בדאבל

"אוהדי בית"ר יהפכו הערב לאוהדי אשקלון. נכון, הפועל תל אביב פייבוריטים, אבל אני בהחלט מאמין שאפשר להפתיע". ברק יצחקי שזכה השבוע באליפות בטור מיוחד

יום רביעי 16 מאי 2007
ברק יצחקי, טור מיוחד
"אני באמת מאמין שאפשר להפתיע הערב את הפועל תל אביב. העובדה שהפועל אשקלון תגיע כאנדרדוג למשחק הגמר דווקא עשויה להעניק לה יתרון, כי הפועל תל אביב חושבת שזה יילך לה בקלות ואני בטוח שזה ממש לא יילך לה בקלות שהאדומים חושבים עליה.

 "כמו כל אוהדי אשקלון ובטח כאחד שגדל באשקלון, אגיע למשחק הערב כאוהד נלהב. אני יודע שיש באשקלון המון אוהדי בית"ר ירושלים ששמחו בשבילי בתחילת השבוע ולכן הערב אני מקווה ומצפה לזכות הערב בדאבל. בכלל, לאשקלון יהיו הערב עוד הרבה אוהדים. ידוע כי אוהדי בית"ר ירושלים לא ממש אוהבים את הפועל תל אביב ולכן כל אוהדי בית"ר, יהיו הערב אוהדי הפועל אשקלון. רק שהפועל תל אביב לא תזכה מבחינתם.

"שמעתי על הרעיון של ראש העיר לחלק אלפי שקיות גרעינים. אני כבר מתכונן למתקפה הגרעינית של הערב.  אני מבטיח לראש העיר שזה ישתלם לו והמעשה שלו היה נכון.

"מבחינה מקצועית היתרון של אשקלון הוא בהתקפה. אני מכיר היטב את גסטון סנגוי. הוא חלוץ מצוין. כחלוץ אני יכול להבטיח לשחקני ההגנה של הפועל תל אביב שהחיים שלהם לא אמורים להיות קלים. לא קל לשחק מול אחד כמו סנגוי. הוא מהיר ומסוכן ויודע להטריד כל מגן. גם מגן של ליגת העל.
 
"לסיום, אני חוזר ומדגיש - אסור לאשקלון לפחד. כדורגל הוא משחק שלפעמים הקטנות מנצחות את הגדולות. זה יכול לקרות דווקא הערב".

הכותב הינו שחקן בית"ר ירושלים 

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק