זוהי עונה נפלאה עבורנו

חואן דה ראמוס, מאמנה של סביליה היה מאושר מהזכייה של קבוצתו בגביע אופ"א, אך גם פירגן ליריבה ואמר: "אספניול עשו לנו חיים קשים". פאלופ: כולנו היינו גיבורים במשחק הזה"

יום רביעי 16 מאי 2007
מערכת TELESPORT

אוהדי סביליה בעננים. הקבוצה המצויינת של חואן דה ראמוס זכתה אמש בפעם השנייה ברציפות בגביע אופ"א, אחרי ניצחון בפנדלים על אספניול.

סביליה עדיין נמצאת במירוץ על תואר האליפות בספרד ובשבוע שעבר היא גם העפילה לגמר הגביע הספרדי, כך שהעונה הזו יכולה להסתיים עם תואר משולש עבור סביליה.

חואן דה ראמוס, מאמנה של סביליה היה מאושר בסיום המשחק וגם פירגן ליריבה: "מגיע כל הכבוד לאספניול, שעשתה לנו חיים קשים מאוד וחזרה פעמיים מפיגור. אני שמח מאוד על הזכייה הזו. זוהי שנה נפלאה עבורנו. זכינו כבר העונה בסופר קופה, אנחנו בגמר הגביע הספרדי ועדיין במירוץ לתואר האליפות. מה שלא יהיה בסיום העונה, אנחנו יכולים להכתיר את העונה הזו בהצלחה כבירה".

אנדאס פאלופ, שוערה של סביליה, שעצר שלושה פנדלים, אמר: "אני לא חושב שאני גיבור המשחק הזה. כולנו היינו גיבורים הערב. בפנדלים צריך המון מזל ואני הייתי בר מזל. תמיד יש לי מוטיבצייה לעזור לקבוצה שלי לנצח ואני שמח שהערב עזרתי לסביליה לזכות בתואר". 

ארנסטו ואלורדה, מאמנה של אספניול ביכה את מר גורלה של קבוצתו ואמר: "היו רגעים שהיה נדמה לי שאנחנו קרובים מאוד לניצחון, אבל אז הרחיקו לנו שחקן והיה לנו קשה מאוד לתפקד בחיסרון מספרי. סביליה לחצה עלינו והגיעה למספר מצבים, אבל גם אנחנו יכלנו להכריע את המשחק. מגיע כל הכבוד לפאלופ, השוער שלהם שלקח כמה כדורים בטוחים, כולל שלושה פנדלים שהביאו להם את הגביע".

"אכזרי מאוד להפסיד ככה בפנדלים. פעמיים אספניול הגיעה למעמד הזה, ופעם שנייה שהיא מפסידה ככה. אנחנו יכולים לראות את עצמנו כחסרי מזל, אך אני גאה בקבוצה שלי".

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק