0

רומולו בהרכב במקום תמוז

שני שינויים צפויים בהרכב בית"ר ירושלים לקראת המשחק המכריע מול קופנהאגן ביום ׫לישי: מירוסביץ' יחליף את בואטנג המורחק, רומולו יחליף את טוטו תמוז בחוד

יום ראשון 05 אוגוסט 2007
אסף שקד

בית"ר ירושלים ערכה אחר הצהריים אימון באצטדיון טדי בו תרגל המאמן יצחק שום את ההרכב שצפוי לפתוח מול קופנהגן ביום שלישי. למרות העובדה שאתמול קיימה הקבוצה משחק בו נטלו מספר שחקנים חלק במשך 90 דקות, לא נתן המאמן מנוחה לשחקניו וקיים אימון רגיל שארך כשעה וחצי.

על פי האימון היום, צפוי שום לערוך 2 שינויים בהרכב שפתח מול קופנהגן. השינוי הראשון יתבצע בחוליית הקישור, את מקומו של דרק בואטנג המורחק יתפוס מילובאן מירוסביץ' שבניגוד לעונה החולפת בה שיחק כשחקן כנף ימין, הפעם יתפקד כקשר התקפי באמצע.

את השינוי השני יבצע המאמן בחוליית ההתקפה, טוטו תמוז שפתח בדנמרק ירד לספסל כשאת מקומו יתפוס הברזילאי אנוטנלי רומולו שהספיק לכבוש אתמול את שער הבכורה שלו במדי בית"ר ירושלים.

עמית בן שושן ותומר בן יוסף נעדרו מהאימון עקב פציעות בגב וההערכה היא כי השניים לא יכללו בסגל המשחק מול קופנהגן. מי שכן חזר להתאמן היה חן עזריאל שזכה אתמול עם נבחרת הנוער בטורניר החלב וחזר להתאמן היום באופן מלא.
 
לא הרחק מטדי, באצטדיון באוניברסיטה העברית בגבעת רם, קיימה קופנהגן אימון ערב ראשון בישראל. המאמן סולבאקן נראה שמח מאוד במהלך האימון, פירגן לשחקניו ואף התחבק עם אחת הקבוצות שניצחה באחד המߩחקונים. הדנים שניצחו אתמול בליגה 0-1, ערכו אימון קל מאוד שארך רק כשעה בו לא תרגל המאמן את ההרכב שצפוי לפתוח מול בית"ר. למרות זאת, סגרו הדנים את האימון וכלי התקשורת שבאו לסקר את האימון נתקלו בכעשרה שוטרים שמנעו מהם את הכניסה לתחומי המגרש.

מחר ۑשעה 16:00 תקיים בית"ר ירושלים מסיבת עיתונאים באצטדיון טדי ומיד לאחר מכן תערוך את האימון המסכם למשחק. בשעה 19:30 תערוך קופנהגן את מסיבת העיתונאים ומיד לאחר מכן תערוך אימון סגור בטדי. 

התמונות באדיבות: בית"ר-נט.

תגובות

טלספורט בפייסבוק