הפיסטונס בגמר המזרח

דטרויט העפילה לפנות בוקר לגמר פלייאוף המזרח, אחרי שגברה על שיקאגו 85:95 ו-2:4 בסידרה. הפיסטונס תחכה למנצחת בין הקליבלנד לנטס

יום שישי 18 מאי 2007
שחף קורנפלד
 עד היום אף קבוצה בתולדות פלייאוף ה-נ.ב.א, לא הצליחה לחזור מפיגור של 3:0 לניצחון 3:4. משום מה, בשיקאגו האמינו שיש להם סיכוי להיות הראשונים שיעשו את זה, אך לדטרויט היו תוכניות שונות לגמרי.

סדרה מרתקת ללא כל ספק, סיפק המפגש בין דטרויט לשיקאגו. פתיחה מצוינת של דטרויט, וניצחון בשלושת המשחקים הראשונים, העלה אותה ליתרון מבטיח בסידרה של 0:3. כשכולם חשבו שהסיפור גמור, חזרו הבולס וצימקו ל 3:2. רגע האמת הגיע והפיסטונס התעלו על עצמם עם הרבה אופי ונחישות, וניצחו לפנות בוקר את משחק מספר 6 בסידרה, 85:95, כריצ'ארד המילטון מוביל את קלעי דטרויט עם 23 נקודות.

מחצית ראשונה שכולה התפתחה בין שתי הקבוצות, בסיומה הוליכה שיקאגו בהפרש מזערי של 5 נקודות,, 43:48. האורחים מדטרויט הגיעו לרבע השלישי מפוקסים יותר, וניצחו אותו 21:31. בתחילת הרבע הרביעי הגדילה דטרויט את היתרון, ושיקאגו באחוזים גרועים מהשדה, לא הצליחה לחזור למשחק ולמחוק אותו. 

ראשיד וואלאס היה מהמצטיינים בשורות הפיסטונס עם 16 נקודות ו-13 ריבאונדים, טיישון פרינס הוסיף 17 נקודות משלו ו-9 ריבאונדים. אצל השוורים מהבודדים שהגיע למשחק, היה פי.ג'יי בראון שקלע 20 נקודות בשלושת הרבעים הראשונים, אך במאני טיים הוא לא הורגש כלל. בן גורדון הוסיף 19 נקודות.

בסיום המשחק אמר ראשיד וואלאס כוכב דטרויט, שקיבל במהלך המשחק עבירה טכנית: "כולכם ראיתם איך השופטים מחפשים אותי, ההבדל המשמעותי בין שתי המחציות שלנו, הוא התנועה המצוינת שעשינו במחצית השניה, בזכותה העפלנו לסיבוב הבא"

 צילומים: רויטרס

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק