הרצליה ניצחה ונשארה בסטייל

ליגת העל: מכבי הרצליה השיגה ניצחון נהדר 0:2 מול מ.ס אשדוד ובעקבות הפסדה של הכח עמידר ר"ג, השיגה את חלום ההשארות לעונה הבאה בליגת העל. בוקסנבוים וכפיר אדרי כבשו להרצליה. דוד: באנו לנצח

שבת 19 מאי 2007
אייל כהן

מכבי הרצליה השיגה את הניצחון המיוחל 0:2 מול מ.ס אשדוד, במסגרת המחזור ה-32 בליגת העל. הניצחון הקנה למעשה את חלום ההשארות בזכות הניצחון ובזכות הפסדה של הכח עמידר ר"ג.

פרדי דוד, מאמן מכבי הרצליה, הגיע כדי למלא משימה חשובה. להשאיר את מכבי הרצליה בליגת העל, המשימה הושלמה. דוד יכול בהחלט לקבל המון פידבקים וקרדיט מאז הגעתו, הרצליה השתנתה והשיגה בזכות את הניצחונות, שהביאו להשארות לעוד עונה בליגת העל.

כעת אריאל שיימן, יו"ר הרצליה, צריך לתכנן ולהראות רציניות לקראת העונה הבאה, ולהחתים את פרדי דוד, כדי לפתוח בצורה מסודרת את העונה הבאה, על הצורה הטובה ביותר.

באשדוד, להפסד הנוכחי אין כל כך הרבה סנטימנטים. אשדוד כבר סיימה למעשה את העונה, ללא שאיפות מסויימות וכרגע אלון חזן, מאמן הקבוצה, יקווה להשאר לעוד עונה וכך להצעיד את הבחורים הצעירים באשדוד לצמרת ליגת העל בעונה הבאה. 

פרדי דוד, מאמן מכבי הרצליה, היה מאושר בסיום: "באנו לנצח. 9 קבוצות משחקות כאן בארץ עם חלוץ אחד. היינו חסרים שלושה שחקני הגנה משמעותיים. 

"המטרה הייתה לעבור את החצי הראשון ללא שערים. במחצית השנייה הכנסתי חלוצים וניצחנו. הייתה תוכנית משחק ואני שמח שהיא עבדה".

מחצית ראשונה: מצבים יש, שערים אין

יאניק קאמנן הגיע למצב מצויין כבר בפתיחה, אבל אג'יי שוער אשדוד הצליח לעצור ולמנוע שער בטוח.

בדקה ה-12 אשדוד הגיעה למצב מסוכן. שריקי בעט מצויין, אבל שוער הרצליה, יוסי שקל עצר מצויין. שוב אשדוד תקפה, ויניב עזרן הגיע למצב מסוכן אבל במקום לבעוט חזק, בעט חלק לידיים של השוער.

מחצית שנייה: אדרי ובוקסה כבשו בסטייל

המחצית השנייה התנהלה לא בקצב טוב ושתי הקבוצות לא הגיעו למצבים מסוכנים. בדקה ה-80 נפסקה בעיטת עונשין לזכות הרצליה.

עומר בוקסנבוים ניגש לפנדל ובעט חזק פנימה - 0:1 למכבי הרצליה. בתוספת הזמן נשרקה להרצליה בעיטה חופשית. 

כפיר אדרי
בעט מ-20 מטר בעיטה מסובבת למשקוף, הכדור ירד ונכנס פנימה - 0:2 להרצליה שנשארת בליגה.

מ.ס. אשדוד: סמי אג'יי; אמיר אלקריף, איל אלמושנינו (גורה טל, 45), כריסטיאן גונזלס, רחמים צוקול; יוסי אופיר (אושרי אלפסי, 66), דוד רביבו, ז'אן ז'אק גוסו גוסו; יניב עזרן, עידן שריקי, שי הולצמן (משה בן לולו, 75). 

מכבי הרצליה: יוסי שקל; ארז אליאב (איתן עזריה, 22), שי מימון, חיים מלכה, אייל טרטצקי, גיא שמיר (עדן בן בסט, 68); דייהו דייויס, מהרן ראדי, כפיר אדרי, עומר בוקסנבוים; יאניק קמנאן.

שופט: חיים יעקב, איצטדיון הי"א באשדוד.

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק