הכח ירדה, נתניה באופא

הכח עמידר ר"ג הפסידה 1:2 למכבי נתניה וירדה סופית לליגה הלאומית אחרי עונה אחת בלבד בליגת העל. אופיר חיים (16) ואמיר טגה (44) כבשו והעניקו לנתניה מקום בגביע אופ"א. מנור חסן (81) רק צימק

שבת 19 מאי 2007
מערכת TELESPORT

אחת הקלישאות הידועות אומרת כי מי שנלחם על הלחם יותר נואש ממי  שעושה זאת על השמנת. הכח עמידר הוכיחה היום את ההפך כאשר נראתה כבויה במשחק ההפסד 1:2 למכבי נתניה, הפסד שקבע כי אחרי עונה אחת בלבד תחזור הקבוצה לשחק בלחיגה הלאומית.

בעוד הכח יורדת, מכבי נתניה הבטיחה כי בעונה  הבאה תשחק הקבוצה  בגביע אופ"א לראשונה בתולדותיה ואם היא תציג חלק מהכישרון שניכר בקבוצה במשחק הזה יכול דניאל יאמר להיות רגוע .

אופיר חיים ניצל טעות בהגנת האורחים כדי לקבוע 0:1 בדקה ה-16 ודקה אחת לפני המחצית קבע אמיר טגה 0:2 בתופ מתפרצת נהדרת של מכבי נתניה. מנור חסן צימק בנגיחה בדקה ה-81.

השחקן המצטיין במשחק היה איתי שכטר, שבכמה מהלכים הראה לכל מי שהביע ספק ביכולתו, כי מבחינת כישרון, אין הרבה שמשתווים אליו בארץ.

מחצית ראשונה

הביתיים לא חיכו הרבה זמן כדי לעלות ליתרון. בדקה ה-16 דדי בן דיין הגביה מצד שמאל, הגנת הכח התבלבלה והכדור הגיע לאופיר חיים שמקרוב לא התקשה לעשות 0:1 לנתניה. 

הכח ניסתה לתקוף ובדקה ה-43 הציל שטראובר מבעיטה של מנור חסן. נתניה ניצלה את ההתקפות של הכח כדי לצאת למתפרצות ובדקה ה-44 מצא שכטר את אמיר טגה לא מכוסה, והאחרון לא נכשל מול אודה.  0:2 לנתניה.

מחצית שנייה

עם פתיחת המחצית השנייה ביצע מלמיליאן שני חילופים במטרה לנסות ולהבקיע. אבי תקוה וסבטי לפנייה נכנסו בניסיון האחרון של הכח להישאר בליגה. בדקה ה-48 קיבל תקוה הזדמנות מצוינת לצמק את התוצאה, אך כשהוא לבד מול שער חשוף (אחרי מסירה מצוינת של שוקי נגר) בעט תקוה מעל לשער.

בדקה ה-54 הוכיח איתי שכטר עד כמה הוא מוכשר. החלוץ הצעיר עבר שני שחקנים באגף ימין בצורה אלגנטית ורק הסיומת שלו נעצרה על ידי אודה. נתניה נראתה מסתפקת ביתרון הזה והמשחק נרגע כשגם הכח עמידר משלימה עם הירידה שלה.

בדקה ה-82 הצליח מנור חסן לצמק את התוצאה ל-1:2 כשנגח פנימה מהגבהה מצד ימין, אך זה היה מעט מידי ומאוחר מידי.

מכבי נתניה: לירן שטראובר, לואיס מרין, אבי סטרול, דדי בן דיין, אורי אוזן, אמיר טגה, מזואה אנסומבו, ז'נו בונדאה, אופיר חיים (אלמוג כהן/84), מוסא סנוגו (דלה ימפולסקי/67), איתי שכטר.

הכח עמידר ר"ג: מרשל אודה, ליאור ראובן (סבטי לפנייה/46), רובי רגב, איציק כהן, שוקי נגר, דניאל היידמן, דודי ליברמן, יוסי רוזן (אבי תקוה/46), מנור חסן, אושרי גיטא, פפי קימוטו.

שופט: איתן תבריזי, איצטדיון "הקופסה" בנתניה

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק