אוהדי נתניה חגגו על הדשא

ראש העיריה, מירים פיירברג, שיכנעה את המשטרה לתת לאוהדים לחגוג על הדשא ב"קופסא". עטר השמח: אני רוצה את המקום השני. מלמילאן: אני אשם בכישלון

שבת 19 מאי 2007
מערכת TELESPORT
אחרי שניצחה 1:2 את הכח עמידר ר"ג התפנו במכבי נתניה לחגיגות קבלת הכרטיס לאירופה כשהקהל של הקבוצה קורא למצטיינים שלו והפעם נשאר בתוך היציע ולא יורד במשך דקות ארוכות. בצד התחבאו שחקני הכח עמידר ר"ג, שאחרי עונה אחת בלבד יורדים חזרה לליגה הלאומית. 

אחרי התערבות של ראש עיריית נתניה, מרים פיירברג, נתן מנשה ארביב את האישור לכניסתו של הקהל למגרש ואוהדי נתניה חגגו על הדשא עם מדורות.

מאמן הכח עמידר, אורי מלמיליאן: "הטבלה לא משקרת. היה לנו העונה משחקים טובים, ומצד שני כשמפסידים להפועל פ"ת, אז מגיע לנו לרדת. זה חלק מהספורט. כמו שבעונה שעברה עלינו. צריך להסתכל קדימה. יש גם רגעים כאלה. תמיד אני אסתכל למעלה. יהיו ימים יותר טובים. אני בחרתי את השחקנים ועבדתי עם התקציב הזה ואני לוקח את אחריות. החוזה שלי מסתיים בהכח. יש לי הנהלה מצוינת ואני נכשלתי".

מאמן מכבי נתניה, ראובן עטר: "אני שמח שהצלחנו לעשות את זה. יש פה חבורת גברים. הם עמדו בלחצים לכל אורך התקופה. היה לנו הזדמנות לעלות למקום ה-3. הניסיון בא לידי ביטוי ואני שמח. הסיפוק הכי גדול זה שאנשים סביבי שמחים. כמאמן, היה חשוב לי להרים את רף הציפיות, גם אם יש השלכות שיכולות לפגוע בי. אנחנו נעשה הכל, אם מכבי ת"א לא ינצחו, כדי לסיים במקום השני. אנחנו צריכים להתכונן כמו שצריך לעונה הבאה".

המצטיין במשחק, איתי שכטר: "שנה שעברה ירדתי ליגה ואני שמח שנצרת נשארה העונה. אני מודה לבורא עולם. נתניה עשתה השנה הישג ענק בזכות יאמר, הצוות המקצועי, השחקנים והקהל".

לירן שטראובר, שוער נתניה,  לא הבין למה לא נתנו לקהל להיכנס למגרש: "אני לא מבין למה לא פותחים לקהל את השערים. אין אף אחד במגרש". 

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק