לא צריכים אנשים כמו קמנאן

"זה שאני אוהד קבוצה שאף"פעם לא לוקחת תארים מעיד על אופי. זו אהבת אמת". גיא בולקוביץ', אוהד מכבי הרצליה בטור מיוחד לפרוייקט מיוחד של TELESPORT קבוצה ביום והיום עם מכבי הרצליה

יום רביעי 08 אוגוסט 2007
גיא וולקוביץ

 "אני אוהד של מכבי הרצליה כבר עשרים שנה, וזה שאני אוהד קבוצה שאף פעם לא לוקחת תארים זה רק מעיד על האופי של הבנאדם. זו אהבת אמת. לאהוד את מכבי הרצליה זה רק מאהבת אמת, זה לאהוב את הבחורה שלך גם בלי רגל.

בחיים אני עובד עם נוער, אבל מכבי הרצליה זה אהבת אמת, דרך חיים. אני אחריה בכל מצב. עוד אי אפשר לדעת איזה עונה תהיה לנו. אף עונת מלפפונים לא משקפת כלום ובמיוחד במכבי הרצליה אי אפשר לדעת מה יהיה. אני סומך על פרדי.

אני חושב שאריאל שיימן כבר הגיע למסקנה שפרדי מתאים לנו כמו כפפה ליד, והוא ישתף עימו פעולה לטובת הקבוצה. פרדי דוד יכול להוביל אותנו קדימה וזה המאמן שאנחנו סומכים עליו. אין כמו ההצלחה שלו בעונה הקדומת כדי ללמד על כך שהוא האיש הנכון במקום הנכון.

העובדה שיאניק קמנאן הלך למכבי תל אביב לא מדאיגה אותי כי יבוא מישהו יותר טוב. המהלך שהוא עשה מעיד על האופי של קמנאן. הרי בגלל הקללות הגזעניות של אוהדי מכבי הוא רצה לעזוב את הארץ, ואחר כך הוא הלך אליהם במטרה לעשות כסף וזה מראה שהכסף יותר חשוב לו מהאידאלים שלו, ואנחנו לא צריכים אנשים כאלה.

אני חושב שהסיכוי שלנו לשרוד טוב מאוד כי יש לנו את המאמן הכי טוב וכל עוד זה תלוי בפרדי אז אנחנו נשרוד. קשה לי להעריך כמה אוהדים יגיעו השנה.

כשאני הולך בארץ ואני אומר שאני אוהד מכבי הרצליה שואלים אותי באיזה ליגה אנחנו. שואלים כל מיߠי שאלות כמו למה וכמה. האמת שאין לי קבוצה שניה אחרי מכבי הרצליה.

ברוך השם שליאור אסולין כבר לא שייך לנו. אנחנו לא בחתונה קאתולית ומי שלא רוצה אז לא צריך. עשינו עליו את הכסף וזהו".

 

תגובות

טלספורט בפייסבוק