היורדת הבטוחה?

ערב פתיחת העונה, מכבי הרצליה פשוט נראית נורא. המאמן פרדי דוד עדיין מנסה להתאושש מעזיבתם של קמאנן ואדרי ולא מצליח לגבש הרכב. פרוייקט מיוחד של TELESPORT: קבוצה ביום והיום עם מכבי הרצליה

יום רביעי 08 אוגוסט 2007
אשר גולדברג001_006_2-IMG_4347.jpgשחקני הרצליה. המצ

על הנייר וגם על כר הדשא נראית מכבי הרצליה ערב פתיחת העונה, כקבוצה שהכי לא מוכנה לליגה. למרות מבצע ההישארות המרשים בליגת העל באחריותו של המאמן פרדי דוד, נראה כי קולות ההתלהבות והשאפתנות כלל אינם בוקעים מאזור "קניון שבעת הכוכבים". במהלך הקיץ איבדה מכבי הרצליה את החלוץ הצרפתי המצטיין יאניק קמאנן שעבר לקריית שלום של הרציקוביץ'. כמו כן, עזבו את הקבוצה איגור מוסטרליץ', כפיר אדרי ורגב וולק. 

המאמן פרדי דוד מנסה להדביק הרכב וסגנון חדש שיכלול אחריות בקו האחורי דרך משחק התקפי̠שיניב הרבה שערים. אל בין הקורות הגיע פיטר מרלייר שאמור לתת את הביטחון והשקט בשער. הבלם יאשה מוריץ' יעזור בסגירה, דרך מרכז ההגנה, משם ספגה הרצליה שערים רבים בעונה שעברה. הרכש הישראלי המשמעותי יהיה בקישור, כששלו מנשה ואושרי אלפסי אמורים לעזור למצטיין של השנߔ שעברה, עומר בוקסנבוים.

בעיות בגיבוש ההרכב

נכון לעכשיו, הרכש המשמעותי הוא רק בחוד ההתקפה, לשם הגיע מהפועל פ"ת, החלוץ הרואנדי, סעיד מקאסי. יצוין כי, היו"ר אריאל שיימן הבטיח לפרדי דוד עוד כש זר וישראל, ברמות השכר ש۔קבוצה יכולה לעמוד בהם. מחנה האימונים של מכבי הרצליה שהתקיים באוסטריה כבר מאחורינו, אך עדיין פרדי דוד מתקשה לגבש הרכב קבוע ויציב. בכל מקרה, נראה כי ההרכב הזמני יכלול: פיטר מרלייר, רמי חליס (איתן עזריה), חיים מלכה, יאשה מוריץ', חי בן-לולו, אושרי אלפסי, שלו ߞנשה, דיהו דיוויס, מהארן ראדי, עומר בוקסנבוים, סעיד מקאסי.

תגובות

טלספורט בפייסבוק