אפילו דני גרפס עצוב

בבית"ר ירושלים מצטערים על ירידת היריבה העירונית הפועל לליגה הארצית. יוסי מזרחי: בעיר כמו ירושלים חייב שיהיו שתי קבוצות. דוד אמסלם: עצוב בשביל ז'אן טלסניקוב ומישל דיין

יום ראשון 20 מאי 2007
שלמה חסיד

 מה אומרים בבית"ר ירושלים על ירידית היריבה העירונית הפועל לליגה השניה? מתברר שהם עצובים, למרות היריבות. 

שוחחנו עם הבית"רים מספר שעות לפני המשחק מול מכבי תל אביב ובהחלט ניתן לאמר שאין שמחה לאיד. 

לצפייה בוידאו לחצו PLAY מתחת לתמונה

המאמ יוסי מזרחי שאימן בעבר את הפועל ירושליםן: "זה עצוב מאוד וצפוי מאוד. אני הייתי המאמן שלהם בהישג הכי גדול של הקבוצה: שלוש שנים נשארנו בליגת העל עם תקציב של שני מיליון שקל. כמו כן הייתי בגמר הגביע ב-98', אבל זה דבר פחות משמעותי. מה שמשמעותי זה שבתקציב הכי נמוך בליגה, הרבה אחרי האחרות, הפועל ירושלים איתי שרדה שלוש שנים בליגת העל. בעיר כמו ירושלים חייב שיהיו שתי קבוצות, אבל בירושלים כמעט ולא מדברים על הירידה של הפועל. אני זוכר שהפועל ירושלים היתה קבוצה גדולה, אבל מאז חלפו יותר משלושים שנה. אני בעצמי התחלתי את הקרירה בהפועל ירושלים, קיבלתי סטריה ממרדכי כהן ועברתי לבית"ר".

דוד אמסלם: "עצוב וחבל שאין שתי קבוצות בעיר בליגת העל. כואב לי גם על מישל דיין מאוד. דרבי בירושלים זה מעניין וטוב לעיר. אני מקווה מאוד שהם יעלו בקרוב, שיגיע משקיע. ז'אן טלסניקוב, חברי לבית"ר, משחק שם, ואני מקווה בשבילו שהוא והקבוצה שלו יחזרו כמה שיותר מהר לליגה הלאומית".

מאיר הרוש, אפסנאי הקבוצה: "תמיד הם היו יריבים שלנו, אבל חבל מאוד שהם יורדים. אחי שלום היה אפסנאי שלהם, וגם ממש כואב לו על הירידה הזאת. אבל היו"ר ויקטור יונה והמנהל איתן אפרים חייבים לזוז משם כדי שהדברים יסתדרו".

דני גרפס, אוהד הקבוצה: "אני לא אוהב את הפועל אבל זה עצוב מאוד שהם ירדו. אני לא אוהב אנשים מסוימים שם שמקללים, וחבל לי שעוד קבוצה ירושלמית לא נמצאת בליגה גבוהה. אני חושב שצריך להחליף את ההנהלה שם בשביל שתהיה לנו עוד קבוצה בירושלים. פעם כשהיה דרבי בירושלים היה מעניין, היום פחות מעניין".

צילם וערך: יותם רונן

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק