יכולת בינונית הספיקה לחיפה

הקבוצה מהכרמל ניצחה בקושי רב 1:2 את בני טמרה - בוקולי וארבייטמן ששב מפציעה כבשו את השערים. במידה ופאוליניו יוחתם בחיפה, יוחלט לוותר על לוקאש סורמה שלא מרשים

יום רביעי 08 אוגוסט 2007
הדס גרינברג

מכבי חיפה ערכה הערב משחק אימון מול בני טמרה בקרית-אליעזר וניצחה 1ĺ2 כאשר הירוקים הפגינו משחק חלש שרחוק מלהשביע רצון.

במחצית הראשונה שיתף רוני לוי את ההרכב החזק שלו עם שני שינויים: לוקאש סורמה הרכש הפולני ישב על הספסל וג'ובאני רוסו פתח במקומו, ורוני גפני הפצוע הוחלף ע"י אדורם קייסי שפתח.

̼p>חיפה אמנם פתחה טוב כשכבר בדקה השביעית טיל של גוסטבו בוקולי מ-16 מטר הכניע את שוער טמרה והעלה את הירוקים ליתרון מוקדם. בדקה ה-19 הגבהה של יניב קטן לרחבה הגיעה לראשו של בוקולי שנגח מצוין, אך הצלה מוצלחת של שוער טמרה מנעה את השני של חיפה.


בדקה ה-67 הגיעה הזדמנות מצוינת כשאושרי גיטה הגביה כדור לרחבה, כדור שהגיע לרגליו של תומר חמד, אך החלוץ בעט לגופו של השוער. בדקה ה-86 מאור מליקסון הגביה כדור שהגיע לראשו של ארבייטמן ߩבנגיחה יפה פיצחה את השער ורשם את השער הראשון שלו מאז חזר לשחק.

הקבוצה עברה אימון בוקר והיכולת החלשה של חיפה נבעה ככל הנראה מהעומס. במידה ופאוליניו בו התעניינה חיפה יוחתם, יוחלט ככל הנראה לשחרר את לוקאש סורמה שמציג יכולת לא מרשימה עד כה.
̊
בוקולי אמר לאחר המשחק: "אנחנו עובדים קשה מאוד. סך הכל הכי חשוב הם המשחקים בליגה ובגביע הטוטו. אנחנו עושים הכל כדי להגיע מוכנים למשחקים הללו. עד עכשיו עשינו עבודה קשה ואנחנו בדרך הנכונה".

על ההפסד של בית"ר אתמול אמר בוקולי: "אני מסתכל רק על חיפה, אבל סך הכל חבל למדינה שהם לא עברו את קופנהאגן".

אושרי גיטא: "עלינו היום כל הצעירים ונתנו הכל. הכי חשוב שבסופו של דבר ניצחנו. כבר שבועיים שאנחנו מתאמנים מאוד קשה. ביומייӝ האחרונים התאמנו פעמיים ביום. אני רואה את עצמי משתלב במכבי חיפה וזה הכי חשוב. אם הצוות המקצועי ירצה אותי במכבי חיפה אני אהיה פה".

תגובות

טלספורט בפייסבוק