רומאריו חוגג אלפייה

סוף סוף זה הגיע. רומאריו כבש את השער האלף שלו הלילה במשחקה של קבוצתו ואסקו דה גמא מול רסיפה

יום שני 21 מאי 2007
מערכת TELESPORT
 1000 שערים בקריירה בת 23 שנים, זה המאזן עליו חתום אחד מגדולי החלוצים בכל הזמנים, רומאריו. הלילה כבש החלוץ הברזילאי את השער שכל כך חיכה לו, במשחק קבוצתו ואסקו מול ספורט קלאב רסיפה.

בדקה ה-48 במשחק, נשרקה בעיטת עונשין מ-11 מ' לזכות ואסקו ולכולם היה ברור שיש רק שחקן אחד שצריך לקחת את הבעיטה. רומאריו בן ה-41, שמחכה כבר למעלה מחודשיים עם 999 שערים, בעט טוב ורץ לחגוג אלפייה.

בשלב הזה, כולם באו לחגוג עם רומאריו. משפחתו וחבריו חדרו למגרש, יחד עם עשרות צלמים שהגיעו להנציח את המאורע הנדיר, והמשחק הופסק למספר דקות. רומאריו הקיף את המגרש תוך כדי שהוא מנופף לקהל.

בסיום אמר רומאריו הנרגש: "אני מקדיש את השער הזה לכל האנשים שעמדו לצידי לכל אורך הדרך, כמו הוריי, ילדיי ומשפחתי. אני רוצה להודות לאלוהים בגן עדן על כל זה. זהו רגע גדול לי ולעולם הכדורגל. רדפתי אחרי הגול הזה זמן רב ולעיתים חשבתי שאני בחיים לא אשיג אותו. זהו ללא ספק הרגע המאושר בקריירה שלי."

יש לציין כי ההישג אינו מוכר על-ידי פיפ"א או ארגון רשמי כלשהוא ורומאריו מחשיב בו 71 שערים שכבש בנוער ובליגות חובבים. כמו-כן, היה צריך לחשב את השיא מספר פעמים, כיוון שנספרו בו גולים במשחקים שלא התקיימו וכאלו שהסתיימו ב-0:0. על-פי פיפ"א, לרומאריו יש עוד כברת דרך לא קטנה, כיוון שעליו להשלים את 71 השערים החסרים לו.תגובות

9

טלספורט בפייסבוק