סיפורים מהקופסא

אנסומבו ואוזן עזבו, אבל סבן וצגאי הגיעו. אופיר חיים עוד שנייה כבר לא כאן, אבל רוזנטל מבטיח למלא את החלל. זה היה הקיץ של היהלומים. פרויקט מיוחד של TELESPORT קבוצה ביום והיום עם מכבי נתניה

יום ראשון 12 אוגוסט 2007
אשר גולדברג

מכבי נתניה תפתח את עונת 2007-8 מעמדה גבוהה ומאתגרת. Ӕמקום השני בטבלה בסיום העונה שעברה וההופעה ההיסטורית  בגביע אופ"א מול 'לרייה' הפורטוגלית, אמורה הייתה להפיח רוח גבית חזקה בקבוצה של דניאל יאמר וראובן עטר.

בפועל, ההכנות כלל לא הסתיימו וראובן עטר עדיין בונה את הסגל לקראת העונה שכבר מתחילה.Ƞהקבוצה כבר סיימה את מחנה האימונים שלה בגרמניה, אך עדיין לא גיבשה לעצמה הרכב קבוע לתחילתה של העונה. העננה השחורה סביב תמיכתו הכספית של דניאל כבר הוסרה ולמאמן ראובן עטר הובטח שקט מקצועי, כדי שיוכל להעמיד את הקבוצה על פי תפיסתו המקצועית.

את מגרש &quoɴ;הקופסא" עזבו שמות בולטים שעטר לא התעקש להשאירם. מדובר במזואה אנסומבו שעבר להפועל ת"א ובאורי אוזן שקפץ להפועל כפ"ס. שחקנים נוספים שנדדו לשדות זרים הם: דודי פדלון, אבישי ז'אנו, אסי בן-מוחא, ישראל זויטי וכנראה גם אופיר חיים ייפרד לכיוון המזומ۠ים של בירת הנגב.


קלמי הגיע

לסגל של מכבי נתניה חזר המגן קלמי סבן שנרכש מסטיואה בוקרשט הרומנית. עטר הביא לקבוצה גם את הישראלים יחיאל צגאי, מעוז סמיה וטל מעבי. שני הזרים החדשים יהיו הקשר הסלובקי מקבוצת סנץ - סטניסלב אנےלוביץ', והחלוץ הצרפתי סיריל שאפוי. למכבי נתניה יש כבר שלושה זרים חתומים-לואיס מרין מקוסטה ריקה, בונדאה הרומני ואובודו אוקצ'ה הגנאי.

בתחילת הקיץ צירף עטר לקבוצה את החלוץ היהודי-צ'יליאני, סבסטיאן רוזנטל, שאינו נחשב לזר. רוזנטל אמור להשתלב בהרכב הראשӕן, ולפי הכושר שגילה במחנה האימונים בפרנקפורט, השחקן הולך להפציץ העונה ובגדול.

הקבוצה תשחק גם בעונה הנוכחית באצטדיון "הקופסא", במקביל לעבודות בניית אצטדיון חדש שמתקיימות באזור התעשייה בנתניה. את משחקי גביע אופ"א תקיים מכבי נתניה באצטӓיון העירוני בקריית אליעזר חיפה.

ההרכב הראשון המסתמן: לירן שטראובר, קלמי סבן,לואיס מרין, אבי סטרול, דדי בן-דין, ז'נו בונדאה, סטניסלב אנגלוביץ', תמיר כהן, שריל שאפוי (סבסטיאן רוזנטל), איתי שכטר, אובודו אוקוצ'ה.
שחקנים נוספים שימתינו להזדמנות עۜ הספסל: גל ניר, גולן חרמון, אומי טאגה, דלה ימפולסקי, אדם וויר, טל מעבי, יחיאל צגאי, מסיקה, מעוז סמיה ואלדד כהן.
 

תגובות

5

טלספורט בפייסבוק