בחיפה מחפשים תחליף לסורמה

הרכש הפולני של חיפה ממשיך לאכזב. בקבוצה מחפשים תחליף, כאשר השם שעלה הוא קשר פלמנגו פאוליניו, בו כבר התעניינה חיפה הקיץ. הקופים הירוקים יחגגו בלי השחקנים

יום חמישי 09 אוגוסט 2007
הדס גרינברג
במכבי חיפה מתלבטים בימים אלו ,כיצד לנהוג עם הרכש הפולני המאכזב ,לוקאס סורמה. לאחר שהקשר קיבל מספר הזדמנויות להוכיח את עצמו והיכולת אינה באה לידי ביטוי, חושבים במכבי חיפה על האופציה למצוא לפולני מחליף.

כבר במחנה האימונים של הקבוצה באוסטריה,איכזב סורמה, כשהציג יכולת חלשה. יכולת זו נגררה עד כה, כאשר באימונים ובמשחקי האימון של הקבוצה ממשיך הקשר לאכזב את הצוות המקצועי של חיפה שכבר מבין שכנראה השיפור לא יגיע.

אתמול האכזבה של הצוות המקצועי ובראשה רוני לוי באה לידי ביטוי, כאשר במשחק האימון של חיפה מול בני תמרה, העדיף לוי לפתוח בהרכב הראשון עם רוסו במקום הפולני.

נכון לכרגע ישנה האופציה שקשר פלמנגו, פאוליניו, בו התעניינה חיפה הקיץ, יגיע לשורות הירוקים. במידה וכך יקרה,הברזילאי צפוי להחליף את הפולני.

ארגון הקופים הירוקים עורך היום חגיגות לרגל היווסדו מלפני כחמש שנים. שחקני מכבי חיפה וצוות המקצועי לא יגיעו לחגיגות כיוון שהארגון מסרב לקבל את גובאני רוסו כחלק המקבוצה.

תגובות

טלספורט בפייסבוק