אני נגד הריסת אוסישקין

"למרות שחם שם, אין מיזוג ואין כלום עדיין הכי כיף לנצח את הפועל באוסישקין". מנהיג אוהדי מכבי תל אביב, אילן השועל, בטור מיוחד ל-TELESPORT

יום שני 21 מאי 2007
אילן השועל
  "חוויתי באוסישקין ניצחונות והפסדים ואני חושב שלא צריך להרוס את האולם ובכלל לא צריך להרוס אולמות ספורט. לא בבית- שאן, לא בטבריה, לא בתל אביב ולא בשום מקום אחר בארץ. 

אולם בגוש קטיף הרסו אולם ספורט ואף אחד לא דיבר כי אין תחליף לדרבים הגדולים, לניצחונות הגדולים בדרבי ואין תחליף לכאב שאחרי ההפסד בדרבי. אני מתנגד להריסת האולם למרות שחם שם ואין מיזוג , כי  עדיין הכי כיך לנצח את הפועל באוסישקין ולא במקום אחר.

לגבי מכבי אני בעד החזרתו של פיני גרשון למאמן הקבוצה. אני מדבר עם הרבה מאוד אוהדים, מדבר איתו וגם עם אנשי מכבי ושנגמור עם הפיינל- פור אני הולך להריץ את זה.

שני הצדדיים רוצים שפיני יחזור. פיני ומכבי זה שני גופים עם אגו אבל הם אוהבים אחד את השני בעומק.  אי אפשר לשכוח שפיני החזיר למכבי את האמונה הגדולה עם שלושה גביעי אירופה וחבל שהרבה מאוד אנשים שוכחים זאת.

גמר הפיינל פור יהיה בין מכבי לי-ם , אנחנו נסכם את העונה עם 25 הפרש אבל אז צריך להיפרד יפה מספאחיה ולשלוח אותו חזרה לחו"ל. אני מדבר איתו והוא איש מאוד נחמד אך טוב בשביל  משחקי האימון של סיום העונה. במאני-טיים של  השנה הוא לא תיפקד".

אילן השועל הוא מהשרופים שבאוהדי מכבי תל אביב 

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק