הפעם נופיע לליגת העל

בניגוד לעונה הקודמת, בה לקחה חולון את האליפות וויתרה על העלייה בגלל שיקולים כלכליים, הבטיח הערב מיקי דורסמן, המאמן והבעלים, כי הקבוצה תשחק בליגת העל. עדי פרג: "מדהים, השנה אנחנו חייבים לעלות"

יום שני 21 מאי 2007
מערכת TELESPORT

לאחר הניצחון הגדול פרץ הקהל החולוני למגרש, הצית אבוקות, רימוני עשן ושאר פירוטכניקה. הקהל שחגג אליפות גם בעונה שעברה אך נשאר למרות זאת בליגה הלאומית, חיכה למוצא פיו של הבעלים והמאמן, מיקי דורסמן. 

לאחר ההנפה של צלחת האליפות קיבל דורסמן את המיקרופון ודיבר אל הקהל: ""אני שמח לבשר שהפועל חולון בליגת העל. לא השגתי את הכסף עדיין אבל אנחנו אופטימיים. יש לנו תכניות ונהיה בליגת העל. אני כנראה לא יהיה המאמן למרות שאני יכול להיות מאמן של כל קבוצה חוץ ממכבי ביורוליג. מגיע לנו לחזור לליגת העל, שם אנחנו צריכים להיות. מזל-טוב הפועל חולון".

עדי פרג, הגארד של חולון: "מדהים, אין לי מילים יותר כיף ממה שחשבתי, השנה אנחנו חייבים לעלות. טוני היה כ"כ מדהים הוא שחקן של ליגת על אישיות מדהימה מגיע לו. מגיע כל הכבוד גם למיקי מגיע לו קרדיט על האליפות הזו, שנתיים רצוף כל הכבוד לו".

טוני ווישם, הזר המצטיין בליגה:" זה רגע גדול, זו היתה עונה נפלאה זו קבוצה נהדרת, קהל נפלא, השלמנו את המשימה שלנו ואני שמח. אני חושב שאנחנו מספיק טובים כדי להתמודד גם בליגה הראשונה".

לקסר: "היה קשה מאוד החבר'ה האלה שיחקו חזק וגרמו לנו לשחק חזק גם. סדרה קשה, אני עייף ולא יכול לחכות לחופשה".

ישראל ברוך, מאמנה של ב"ש אמר: "אני מרגיש ריקנות אמיתית, הייתי בטוח שניקח את הצלחת, מי שלא יודע להפסיד' לא יודע לנצח, נתנו פה פייט היינו קרובים זה ברח לנו מהיד חבל. אורן שיחק פצוע והוא היה חסר לנו בדברים הקטנים. אני נשארתי עם התירוצים ובחל. אני רוצה להגיד למינהלת ולאיגוד אנחנו צריכים להיות בליגת העל, עם קהל והנהלה כזו".

אילן ברקוביץ: "נהנתי מהעונה הזו, תענוג להתאמן אצל המאמן הזה, אומנם לא לקחנו את הצלחת אבל אני בטוח ששנה הבאה נעלה ליגה".

טיק רוג'רס, שהצטיין בצד של המפסידים: "במבט לאחור עשינו הרבה יותר משציפו מאיתנו אבל כשהגענו עד לפה רצינו כבר לקחת את זה וללכת עד הסוף. אני מאוכזב מההפסד אבל עשינו עונה נהדרת והרבה אנשים גאים בנו".

אורן איתן - יש מקום לאשקלון בליגת העל

אז הפועל חולון חוזרת לליגת העל ומי שהבטיחה הופעה בליגה הזו גם בעונה הבאה היא הפועל אשקלון, שניצחה את ראשל"צ והבטיחה את הישארותה מחזור אחד לסיום.

אור איתן, הגארד של אשקלון שנתן משחק מצויין אמר : "התפוצצתי היום. סוף סוף. חיכיתי למשחק הזה. באתי מוכן היום ועשינו את זה. הכי חשוב שנשארנו בליגה היתה שנה קשה הרבה זרים הוחלפו. יש מקום לקבוצה באשקלון יש פה קהל מדהים ואני מקווה שהם יצליחו גם בעונה הבאה, אני לא יודע היכן אני יהיה אבל היה חשוב לי שאשקלון תישאר".

בית הלחמי - מברך את הגליל

עירוני נהריה של אריאל בית הלחמי הפסידה הערב על חודה של נקודה לגליל עליון ואיפשרה לגליל לחלוף על פניה במקום הרביעי. 

בית הלחמי נשמע מאוכזב אחרי המשחק אך פירגן: "אני מברך את הגליל על הניצחון, היה משחק גדול וכולם ראו את זה. היינו קצרים בשחקנים בגלל בעיית עבירות ולא נשאר לנו עם מי להילחם. זה חלק מהמשחק. השוונו את המשחק ברבע השני, היה משחק צמוד וקליעות באחוזים מאוד גבוהים בשני הצדדים. לא הפסדנו את העלייה לפיינל פור היום, הפסדנו אותה במהלך הסיבוב השני. אני לא מחפש מתנות ולא חיפשתי אף פעם גליל ניצחו היום אז שיעלו".

עודד קטש, המאמן המאושר של הגליל אמר: "הכי מתוק שיש. תמיד שאנחנו מגיעים לנהריה קורים פה משחקים גדולים. לא ציפינו לפתיחה המצויינת שלנו. הם חזרו עם הרבה אגרסיביות וצפינו את זה. שאפו גדול לשחקנים שנשארו במשחק אחרי החזרה של נהריה. נשארנו מרוכזים ועם הרבה לב עשינו את זה. אנחנו עוד לא בפיינל - פור, זה בידיים שלנו, זה שאשקלון נשארו זה יכול לעזור לנו בשבוע הבא".

 

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק