הספרס עלו ל-0:2 בסדרה

סן אנטוניו גברה לפנות בוקר במשחק מספר 2 בסידרת גמר המערב על יוטה 96:105. 33 נקודות ו-15 ריבאונדים של קרלוס בוזר לא הספיקו לקבוצתו

יום רביעי 23 מאי 2007
שחף קורנפלד
8 שנים, זה משך הזמן שבו לא הצליחה יוטה לנצח את סן אנטוניו ב- S.B.C טקסס, מגרשה הביתי של הספרס. ביוטה קיוו שהפעם דברים יקרו קצת אחרת. אחרי הפסד במפגש הראשון בין השתיים, הגאז' נכשלו לפנות בוקר פעם נוספת והפסידו 105:96. 

רבע ראשון שכול התפתח בין הקבוצות, כשמצד אחד טוני פארקר שומר על איזון בקבוצה כשהוא קולע באחוזים טובים מצד אחד, ומצד שני מחלק לא פחות מ-14 אסיסטים במהלך המשחק, ובך שובר שיא אישי, בצד השני קרלוס בוזר שומר את יוטה בתמונה, בסיום 24:26 לספרס.
 
ברבע השני, החשוב מבחינת הספרס במשחק,  הגיעה הבריחה הגדולה מצידה, 17:32 היא ניצחה בסיומו, וירדה למחצית עם הרבה אוויר. שוב דבר לא עבד בשורות יוטה, אל מול הגנה גדולה של הספרס, וסלים קלים במתפרצות כולל מפגן צליפות מרשים במהלך הרבע. פעם אחת היה זה ברנט ברי שצלף שלשה, בפעם השנייה מייקל פינלי, שדאגו להוריד את הספרס ביתרון 17 במחצית.

במחצית השנייה נכנסה יוטה לתמונה, והחלה לקזז מהפער לאט לאט, דאבל דאבל של קרלוס בוזר ודרון ויליאמס לא הועילו לקבוצתם, מול משחק מצויין של הספרס, שהוכיחו כמה מגיע להם ללכת עד הסוף. טים דאנקן הוביל את רשימת הקלעים של הספרס עם 26 נקודות ו-14 ריבאונדים, בתוספת 17 של ג'ינובילי.

יוטה נכון לעכשיו מפגרת 2:0 בסידרה, והיא יודעת שהפסד נוסף במשחק מספר 3 והסיפור גמור כמעט בוודאות. דנקן שלא מזלזל ביריבה אמר: "הם קבוצת בית טובה בהרבה יותר, אנחנו נתארח אצלהם למשחק מספר 3, ונתכונן למלחמה".

צילומים: רויטרס 

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק