אוהדי נתניה: לא נטוס לפורטוגל

אוהדי מכבי נתניה עורכים סקר באתר הבית של הקבוצה וממנו עלה כי רק 100 אוהדים יטוסו השבוע עם ߔקבוצה למשחק מול ליירה הפורטוגלית

יום ראשון 12 אוגוסט 2007
מערכת TELESPORT

 אוהדי מכבי נתניה לא מאמינים בעצמם. בסקר שמתבצע בשעות אלו באתר הרשמי של מߛבי נתניה, מאמינים האוהדים כי לא יותר מ-100 אוהדים ייצאו השבוע עם קבוצתם האהובה לפורטוגל למפגש הראשון מול ליירה במסגרת הסיבוב השני של גביע אופ"א.

מהסקר שביצעו האוהדים עולה כי 31 אחוזים מהמצביעים מאמינים כי רק 100 אוהדים יוכלו לטוס עם הקבוצה למߩחק הגורלי בפורטוגל. לעומתם 17 אחוזים מהנשאלים דווקא היו אופטימיים והאמינו כי לפחות 1000 אוהדים יטוסו השבוע עם הקבוצה. 17 אחוזים נוספים מהנשאלים מאמינים כי בין 300 ל-500 אוהדים ייצאו עם ראובן עטר וחניכיו. עתה נשאר רק להמתין ולראות האם האוהדים צדקו בנבואתם Ӕשלילית.


עצומה של האוהדים

אוהדי מכבי נתניה לא מתכוונים לשתוק על אי שידור המשחק מול ליירה הפורטוגלית. האוהדים כתבו עצומה הקוראת לשידור המשחק ואף פנו לכל אוהדי הקבוצות האחרות בליגת העל להצטרף למאבקם. האוהדים מתלוננים בӢצומה על המחיר הגבוה של חבילות למשחק, העומד על כ-1200דולר. בהודעה עצמה נכתב: "אסור לתת לזה לקרות!
מכבי נתניה במשחק היסטורי וראשון אי פעם בגביע אופ"א, ואף ערוץ לא משדר את המשחק, פשוט בושה! אוהדי כל הקבוצות! חתמו בבקשה על העצומה ותעזרו לנו לגרום למשחק להיות משודר באחד מהערוצים".

תגובות

טלספורט בפייסבוק