מדליה ראשונה באוניברסיאדה

הסייפת נעם מילס זכתה במדליית הכסף אחרי הפסד בגמר החרב ליריבה אוקראינית 15:8. ניצחון נוסף לנבחרת הכדורסל על ניו זילנד. חנוכי הצטיין עם 26 נק'

יום ראשון 12 אוגוסט 2007

המדליה השישית של ישראל בתחרויות האוניברסיאדה בכל הזמנים הושגה היום על ידי הסייפת נעם מילס. מדליית הכסף בה זכתה נעם הושגה לאחר קרב הגמר (חרב) מול אוקראינית שניצחה 15:8.

בחצי הגמר ניצחה נעם את הפולנייה בקרב שכונה על ידי ראש היחידה לספורט הישגי, גילי לוסטיג "הירואי". נעם התחרתה במוקדמות בבוקר ולאחר שעלתה מהמקום השלישי בבית המוקדם טיפסה בשלבי הגמר עד למדליה. הסייף מאור חתואל שעלה לחצי-הגמר סיים במקום התשיעי בסגנון הרומח.

בשאר תוצאות היום: האתלטים סיוון ז'אן (דיסקוס) זרקה למרחק של 51.23 וסיימה במקום השביעי והמכובד. הקופץ במוט יבגני אולחובסקי קפץ 4.90 וכשל בנסיונותיו לעבור 5.10 מטרים.

נבחרת הכדורסל ניצחה את ניו-זילנד במשחק הראשון בבית שמינית הߒמר. ניצן חנוכי עם 26 נק' וגוני יזרעאלי עם 18 הרבו לקלוע לנבחרת שקלעה 90 וספגה 87 בלבד. נצחונה השלישי ברציפות של הנבחרת האולימפית של ישראל עדיין לא מבטיח לה מקום ברבע הגמר. המשחק מחר מול קנדה יקבע את המשך דרכה של הנבחרת בטורניר.

תגובות

טלספורט בפייסבוק